Murcix zmierzy się z Pauliną Kozłowską na Fame MMA 20

Murcix kontra Paulina Kozłowska starły się w "Face to Face". Jak ostre są ich języki?

Źródło zdjęć: © YouTube: Fame MMA / YouTube: Fame MMA
Weronika Paliczka,
30.01.2024 16:30

Dwie ekipowiczki spotkają się w oktagonie Fame MMA. Murcix podejmie się walki z Pauliną Kozłowską. Choć wielu nie dawało jej szans, Kozłowska na "Face to Face" wypadła pozytywnie.

Marta Błoch "Murcix" jest znana dzięki udziałowi w Ekipie Friza. Influencerka od samego początku była związana z projektem. W tym samym czasie w Ekipie aktywnie działał Mini Majk. Przez dwa lata partnerką youtubera była Paulina Kozłowska, która również mieszkała w Domu Ekipy, poniekąd wchodząc w jej skład. Choć grupa influencerów się rozpadła, zawodowa droga kobiet ponownie się skrzyżowała. Obie wejdą do oktagonu podczas Fame MMA 20.

Face to Face influencerek okazał się hitem

Podczas "Face To Face" Paulina Kozłowska miała szansę wytłumaczyć się z viralowego wywiadu. Influencerka podczas odpowiadania na pytania zaśmiewała się w infantylny sposób, co jak wyjaśniła - jest jej reakcją na stres. Kozłowska powiedziała, że gdyby nie Mini Majk, jej kariera w internecie by nie istniała. Influencerka zapowiedziała także, że obecnie pracuje nad ebookiem poświęconym branży beauty, jednak ze względu na otwarcie własnego salonu kosmetycznego, prace nad nim się przeciągają.

Paulina Kozłowska nie chciała poruszać tematu byłego partnera w kwestii negatywnej. Kobieta zapowiedziała, że dopóki Mini Majk nie będzie jej wyzywać, ona również nie będzie się na jego temat wypowiadać. Influencerka zdradziła jednak, co urzekło ją w Majkelu. Kozłowska powiedziała, że wcześniej "żaden mężczyzna nie traktował jej tak dobrze". Z cech fizycznych kobiecie podobało się umięśnione ciało Mini Majka oraz to, że dobrze się ubierał - w "Givenchy, Moncler".

W trakcie "Face to Face" obie influencerki zachowały klasę i spokój. Dochodziło między nimi do wymian zdań, jednak były one na poziomie, do czego nie są przyzwyczajeni fani freak fightów.

Murcix liczy na powrót Ekipy?

W trakcie programu padło pytanie o potencjalny powrót "Ekipy", czyli Mini Majka, Pateca, Marcysi, Tromby i Poczciwego Krzycha. Murcix zapowiedziała, że gdyby Ekipa powróciła w starym składzie, to ona chętnie by do niej dołączyła, bo "nagrywki sprawiały jej dużo radości", jednak ze względu na konflikt między członkami i członkiniami nie będzie to możliwe. Paulina Kozłowska stwierdziła natomiast, że ona nie chce powrotu, ponieważ "ma inny plan na życie".

FAME 20 FACE2FACE: Murcix vs Kozłowska / Stormin vs Wampir

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0