Fausti o relacji z Czvjnikiem

Fausti o relacji z Czvjnikiem. "Pierwszy raz o tym mówię"

Źródło zdjęć: © Instagram - Fausti / Instagram
Natalia Witulska,
05.03.2024 15:30

W poniedziałek 4 marca na kanale Hani z Genzie pojawił się kolejny odcinek z serii "Hi Talk". Tym razem wystąpiła w nim znana influencerka Fausti. Dziewczyny rozmawiały o wielu sprawach. Faustyna przyznała, że coś łączyło ją z youtuberem Czvjnikiem.

Faustyna Fugińska, działająca w internecie jako "Fausti", to 23-letnia influencerka i youtuberka pochodząca z Kielc. Największą sławę zyskała podczas pierwszej edycji programu stworzonego przez Karola Wiśniewskiego "Friza" "Twoje 5 Minut", który wygrała. Po zakończeniu projektu dołączyła do grupy Genzie, którą aktualnie tworzy z Kartonii, Bartkiem Kubickim, Hanią, Julitą, Oliwierem oraz Bartkiem "Świeżym".

Fausti na swoim kanale na YouTube prowadzi bardzo popularną serię randek z inlufencerami. Spotkała się z Kacprem Błońskim, Rezim oraz Bartkiem Kubickim. Największe emocje wywołał jednak odcinek udostępniony 1 listopada 2023 r., w którym Faustyna umówiła się z Sebastianem Czajewskim, znanym w sieci pod pseudonimem "Czvjnik". Na końcu filmu oboje przyznali, że czuli się tak, jakby byli na prawdziwej randce. Od tamtego czasu internauci spekulowali, czy influencerzy są razem.

Fausti wystąpiła w programie "Hi Talk"

Faustyna Fugińska była gościnią w programie "Hi Talk", prowadzonym przez jej koleżankę z Genzie Hanię. Dziewczyny rozmawiały na wiele przeróżnych tematów. Fausti przyznała, że od zawsze ciągnęło ją w stronę tworzenia filmów, teledysków, a nawet filmów pełnometrażowych. Właśnie dlatego w 2019 r. zdecydowała się pójść na studia na Warszawskiej Szkole Filmowej. Wybrała kierunek o nazwie "Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej". Pochwaliła się nawet, że postanowiła wrócić na uczelnię i zdobyć tytuł licencjata.

Fausti zdradziła również, że ma w planach wydanie kilku piosenek do końca 2024 r., ale nie chce zamieniać ich w płytę. Podczas rozmowy z Hanią opowiedziała także o wątpliwościach, która dotyczyły projektu Genzie. Przyznała, że przez kilka miesięcy obawiała się, że osoby tworzące z nią youtubową ekipę nie są zaangażowane w to tak mocno jak ona. Zadzwoniła nawet do Friza i podzieliła się z nim swoimi przemyśleniami. Na szczęście wszystkie negatywne sprawy odeszły w niepamięć.

FAUSTI PIERWSZY RAZ O RELACJI Z CZAJNIKIEM

Fausti przyznała, że jej seria z randek, która na YouTube robi imponujące zasięgi, jest czymś, co sprawia jej najwięcej radości. Uwielbia spotykać się zarówno z influencerami, jak i ludźmi spoza świata internetu. Obiecała jednak, że na jej kanale pojawi się również inny rodzaj kontentu. Nie zdradziła, co dokładnie ma na myśli, ale przyznała, że jej ambicją jest być damskim odpowiednikiem MrBeasta.

Fausti szczerze o relacji z Czvjnikiem
Fausti szczerze o relacji z Czvjnikiem (Instagram - Fausti , Instagram)

Fausti pierwszy raz o relacji z Czvjnikiem

Gdy Fausti wspomniała ksywę najpopularniejszego youtubera na świecie, czyli MrBeasta, Hania od razu zaczęła ciągnąć ją za język i nawiązała do influencera Czvjnikia. Wszystko dlatego, że Sebastian Czajewski często porównywany jest do ww. twórcy internetowego. Prowadząca "Hi Talk" wyciągnęła od Fausti pewne informacje dotyczące jej relacji z Czvjnikiem.

RANDKA Z CZVJNIKIEM

- To jest pierwszy raz, kiedy wypowiadam się na ten temat gdziekolwiek i nie chciałabym, żeby zostało to odebrane jako brak szacunku do Seby. Bo on unikał tego tematu na różnych wywiadach i tutaj chce zaznaczyć, że to ze względu na mnie, bo ja po prostu o to prosiłam. W tamtym czasie, kiedy tak dużo się bardzo mówiło o nas, o naszej relacji i ciągle coś nowego się pojawiało, czułam, że to po prostu nie jest dla mnie odpowiedni czas, żeby móc jakkolwiek się o tym wypowiadać - powiedziała Faustyna.

Fausti pierwszy raz o relacji z Czvjnikiem
Fausti pierwszy raz o relacji z Czvjnikiem (Instagram - Fausti , Instagram)

Faustyna nie chciała zdradzić, jak cokolwiek pomiędzy nią a Sebastianem się zaczęło. Przyznała, że zostawi to dla siebie, ponieważ był to bardzo magiczny i piękny moment, o którym nie chce mówić w mediach społecznościowych.

- Tak. Mogę teraz powiedzieć, że no spotykaliśmy się przez tam kilka miesięcy, no ale nie zawsze w życiu wychodzi tak, jakbyśmy chcieli. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Nie chce się tutaj też zagłębiać jakoś bardzo tak prywatnie w różne sytuacje, ale myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o moje życiowe relacje damsko-męskie, to ta była najfajniejsza, najpiękniejsza i taka najlepsza ze wszystkich - powiedziała Fausti.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 21
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Nikt,zgłoś
Według mnie to fausti może być z sebą jeśli tego tylko chce
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
PRZYSZLADZIEWCZYNACZAJNIKA,zgłoś
JA CHCE BYC Z CZAJNICZKIEM
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się