Kryzys w związku Pauliny i Mini Majka

Kryzys w związku Pauliny i Mini Majka. Para rozważała rozstanie

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.12.2022 08:00

Para influencerów Paulina Kozłowska i Mini Majk opowiedzieli o trudnym okresie w ich relacji. Były członek Ekipy Friza podobno tak narozrabiał w związku, że musiał opuścić mieszkanie. Co się stało?

Grupa influencerów zrzeszonych pod nazwą Ekipa rozstała się w atmosferze skandalu. Kiedy projekt trwał, wszyscy członkowie mieszkali pod jednym dachem. Po finale sezonu trzeciego Ekipy influencerzy wyprowadzili się na swoje. Mini MajkPaulina zamieszkali w apartamencie, który kupili rodzice dziewczyny.

Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Podobnie jest w przypadku relacji Pauliny i Mini Majka. Para wielokrotnie trafiała do medialnych nagłówków z powodu niepokojących sytuacji, zazwyczaj spowodowanych przez Mini Majka. W filmie opublikowanym na kanale Pauliny 29 listopada dowiedzieliśmy się, że para influencerów w pewnym momencie myślała o rozstaniu.

trwa ładowanie posta...

Mini Majk i Paulina chcieli się rozstać

Mini Majk i Paulina ujawnili, że wyjeżdżają na wakacje osobno. Mini Majk dopiero wrócił z wyjazdu, na którym był bez Pauliny. Dziewczyna postanowiła się zrewanżować i w najbliższej przyszłości chce odpocząć bez partnera, ale "z innymi ludźmi".

Na pytanie, jak parze mieszka się we dwoje, Paulina odpowiedziała dyplomatycznie: - Bywają chwile lepsze i gorsze. Fajne jest to, że w mieszkaniu mamy salon, sypialnię, czyli możemy spędzać czas i tutaj, i tutaj. (...) Jest bardziej swobodnie [niż w domu Ekipy].

Paulina powiedziała, że w związku to Mini Majk jest osobą, która częściej przeprasza. Powód? - Częściej robi jakieś słabe rzeczy, dlatego częściej musi przepraszać - twierdzi Paulina. Dziewczyna nie zdradziła, co miała na myśli jako "słabe rzeczy".

Mini Majk "musiał opuścić lokum"

Para influencerów odniosła się do pytania, jaki był najgorszy okres w ich relacji. - No chyba ostatnio, nie? - zaczął Mini Majk. - Zdecydowanie - potwierdziła Paulina. I dodała: - Czy miałam w głowie myśl, żeby zerwać? W ostatnim czasie miałam taką myśl.

- W sumie ja też dla świętego spokoju. (...) Jak się kłóciliśmy non stop, to taka relacja nie miałaby sensu - powiedział Mini Majk. Paulina miała przygotowaną ripostę: - Ale musisz przyznać, że jednak ty byłeś winny temu wszystkiemu.

 Mini Majk stwierdził, że wina leżała po obu stronach, ale Paulina nie chciała się zgodzić z taką wersją wydarzeń.

- Mówimy o tej sytuacji, kiedy musiałem opuścić lokum? - zapytał Mini Majk. Para nie ujawniła, co dokładnie się stało, że influencer nie mógł mieszkać razem z dziewczyną. Paulina stwierdziła, że miniony miesiąc (przełom października i listopada 2022 roku) był najtrudniejszy w ich relacji, ale kryzys podobno udało im się zażegnać.

Paulina wyraziła żal, że Mini Majk nie chodzi z nią na imprezy. Kiedy ona idzie się z koleżankami się pobawić, jej partner zostaje w domu. Dziewczyna stwierdziła, że żyją "trochę jak emeryci". Ujawniła również, że to nie jest tak, że Mini Majkowi się nie chce chodzić na imprezy, bo gdy zapraszają go koledzy, ten chętnie wychodzi z domu.

CZY MIELIŚMY GORSZY MOMENT W ZWIĄZKU?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9