Paulina o rozstaniu z Mini Majkiem

Paulina wyjaśnia, czemu rozstała się z Mini Majkiem. Za co mu dziękuje?

Źródło zdjęć: © Mini Majk, Paulina Kozłowska, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,28.04.2023 10:45

Byli członkowie Ekipy Friza, czyli Paulina Kozłowska i Mini Majk, rozstali się już jakiś czas temu. Influencerka w nowym filmie na YouTube opowiada o tym, co stało za ich decyzją. W końcu poznaliśmy prawdę.

W lutym dowiedzieliśmy się, że byli członkowie Ekipy Friza - Paulina Kozłowska i Mini Majk - rozstali się. Do tej pory jednak żadne z nich nie opowiedziało o szczegółach i fani pary tak naprawdę nie wiedzieli, co się między nimi wydarzyło.

W czwartek 27 kwietnia na kanale Pauliny na YouTube pojawił się film "Zamieszkałam sama!". Influencerka wyjaśniła, czemu jej związek z Mini Majkiem się zakończył. Czy wciąż mają ze sobą kontakt?

Paulina o rozstaniu z Mini Majkiem - czemu się rozstali?

Paulina w najnowszym vlogu nie tylko przygotowuje obiad ze szparagów i kurczaka oraz dzieli się swoimi planami dotyczącymi branży beauty. Głównym tematem filmu oczywiście rozstanie z Mini Majkiem. Influencerka przyznała, że dopiero teraz jest gotowa, by mówić o tym otwarcie.

- Opowiem Wam o moim rozstaniu z Majkelem, które miało miejsce ponad dwa miesiące temu. Bardzo długo zwlekałam z tym filmem, z jakimiś wyjaśnieniami, bo po prostu nie byłam na to gotowa. Teraz z biegiem czasu, tak jak dużo osób mi powtarzało, czas leczy rany i jest w stanie na spokojnie bez zbędnych emocji o tym wszystkim opowiedzieć - wyjaśnia była dziewczyna Mini Majka.

Paulina odnosi się do negatywnych komentarzy, które pojawiły się po ich rozstaniu. Przypomnijmy, że Mini Majk w ostatnim wywiadzie na kanale Między Seriami, przepraszał za to, że w tamtym czasie dał się ponieść emocją i niepotrzebnie dzielił się nimi w sieci. Para od jakiegoś czasu się nie dogadywała, ale wspólne zamieszkanie ostatecznie zweryfikowało ich związek.

- Niestety, wy dowiedzieliście się o naszych kłopotach w związku przez Instagrama, w momencie kłótni, za co Majkel przeprosił w wywiadzie i troszkę o tym opowiedział. [...] Wylała się ogromna fala hejtu. Wtedy Majkel też się wyprowadził. Tak naprawdę nasz związek szedł w złą stronę od momentu przeprowadzki tutaj. Jak byliśmy sami, to zaczęliśmy się więcej kłócić. Nie dogadywaliśmy się. Pewne sytuacje doprowadziły do tego, że po prostu stwierdziliśmy, że zakończymy ten związek - tłumaczy influencerka.

trwa ładowanie posta...

Paulina o rozstaniu z Mini Majkiem - jakie mają obecnie relacje?

Choć początkowo ich relacje po rozstaniu nie były najlepsze, teraz się przyjaźnią. Paulina podkreśla, że ich relacja nie zakończyła się wrogo i wciąż ma dobry kontakt z Mini Majkiem. Dzielą się też opieką nad pieskami.

- Mamy również wspólnie pieski. Dzielimy się opieką, na co dzień mieszkają u mnie, a u Majkela są na weekendy. On jest zawsze pomocny, jeżeli chodzi o pieski. Gdy zadzwonię czy coś takiego, to zawsze jest chętny mi pomóc. Nasza relacja nie zakończyła się wrogo. Nie jesteśmy dla siebie wrogami, tylko jesteśmy dla siebie przyjaciółmi - zaznacza influencerka.

trwa ładowanie posta...

Paulina przyznała też, że dużo zawdzięcza Mini Majkowi. To on był jej pierwszym poważnym partnerem i jest mu wdzięczna za wszystkie wspólne przeżycia i wspomnienia. W nagraniu podziękowała mu za to, jak zmienił jej życie.

- Mamy wspaniałe wspomnienia, które będę pamiętała do końca życia. Ja Majkelowi bardzo dużo zawdzięczam. I dziękuję za to wszystko, co dla mnie zrobił. Za to, jak zmieniło się moje życie. I naprawdę będę za to wdzięczna do końca życia - wyjaśnia Paulina.

Choć oczywiście ten czas po rozstaniu dla fanów Mini Majka i Pauliny nie był najłatwiejszy, w końcu dowiedzieli się, co naprawdę się wydarzyło. Teraz każdy spokojnie może pójść w swoją stronę.

ZAMIESZKAŁAM SAMA!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
👩🏿‍🦳,zgłoś
ojej
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Trip Station,zgłoś
O matko i córko. I co ja teraz pocznę z tą informacją 🙈
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się