Paulina Kozłowska wydaje książkę

Paulina Kozłowska wydaje książkę. Mini Majk ją wspiera?

Źródło zdjęć: © Instagram, Mini Majk, Paulina Kozłowska, Youtube
Anna RusakAnna Rusak,17.08.2023 13:00

Paulina Kozłowska, czyli była członkini Ekipy Friza i była dziewczyna Mini Majka, ogłosiła, że wydaje książkę. Jak na tę informację zareagowali jej koledzy?

Paulina Kozłowska to influencerka, którą możecie kojarzyć przede wszystkim dzięki Ekipie Friza. Sporo mówiło się o niej również w kontekście jej związku z innym członkiem grupy - Mini Majkiem. Para rozstała się jednak w lutym 2023 r.

Gdy pod koniec lipca 2022 r. projekt Karola Wiśniewskiego "Friza" się rozpadł, influencerka poszła swoją drogą. Teraz Paulina ma nowy pomysł na karierę - postanowiła wydać książkę. Jak na tę informację zareagowali byli członkowie Ekipy - w tym sam Mini Majk?

Paulina Kozłowska z Ekipy wydaje książkę

Po rozpadzie Ekipy influencerzy będący jej częścią postanowili zająć się swoimi sprawami. Mini Majk planował sprzedawać hot-dogi w Krakowie, a w zeszłym roku w sklepach pojawiły się Majkelki, czyli prażynki influencera. Paulina, była dziewczyna Mini Majka, poszła trochę inną drogą.

Była członkini Ekipy zajęła się rozwojem swojej marki beauty. Influencerka otworzyła własny biznes Kozlowska Esthetic, zajmujący się makijażem permanentnym i kosmetologią. W środę 16 sierpnia na profilu na Instagramie zorganizowała Q&A. Dowiedzieliśmy się z niego, że Kozłowska planuje we wrześniu wydać książkę.

Pozycja będzie miała tytuł "Branża beauty oczami infleuncerki: marketing i social media" i pojawi się na początku września w formie ebooka. Paulina chce przy jej pomocy wspierać innych w budowaniu profili firmowych w sieci.

"Najprawdopodobniej ebook będzie dostępny na początku września. Będzie to pierwszy krok do mojego nowego projektu związanego z social mediami, marketingiem i budowaniem marki osobistej, o którym wam opowiem za jakiś czas. Bardzo chciałabym pomagać osobom w budowaniu swoich firmowych profili w internecie" - czytamy na stories influencerki.

Paulina Kozłowska wydaje książkę
Paulina Kozłowska wydaje książkę (Instagram, Paulina Kozłowska)

Mini Majk reaguje na książkę Pauliny

Tematyka książki Pauliny jest o tyle zastanawiająca, że jeszcze w kwietniu pisaliśmy o spadku wyświetleń influencerki na YouTube. Filmy, na których występuje sama, często nie dobijają do 100 tys. wyświetleń. Ostatnie nagranie "Hity letnich wyprzedaży", które zostało opublikowane 13 dni temu, zdobyło zaledwie 16 tys. wyświetleń.

Nie trzeba też było czekać na wątpliwości dotyczące publikacji ze strony byłych członków Ekipy. Tromba na Twitterze wyraził nadzieję, że ktoś włamał się na konto Pauliny i wrzucił informację o książce.

trwa ładowanie posta...

Mini Majk zapowiedział z kolei, że nie przejdzie obok tej pozycji obojętnie. Nie będzie się chyba jednak zbytnio wysilał, bo zamierza przeczytać tylko pierwszą stronę. Były Pauliny zastanawia się też, jak można wydać książkę, która jest "pusta". Trzeba przyznać, że to mało wspierające podejście.

trwa ładowanie posta...

Niestety, nie tylko byli członkowie Ekipy są negatywnie nastawieni do książki Pauliny. Internauci sugerują, że ktoś, kto zdobył sławę przez związek, nie powinien uczyć innych, jak budować markę osobistą w social mediach. Według użytkowników Twittera znacznie ciekawym tematem byłaby książka o jej związku z Mini Majkiem.

W każdym razie po tej zapowiedzi widać, że influencerom nie wystarczy już branża muzyczna. Julka Żugaj, influencerka znana z Teamu X, również w wywiadzie z Vibezem zapowiedziała, że pracuje nad książką. Kto wie, może za jakiś czas o macierzyństwie napisze również Wersow?

trwa ładowanie posta...

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0