Murcix zarabiała ogromne pieniądze będąc w Ekipie Friza

Ile zarabiała Murcix? Jej stan konta zaskakuje

Źródło zdjęć: © Instagram: murcix / Instagram: murcix, canva
Weronika Paliczka,
24.08.2023 15:31

Murcix największą sławę zyskała będąc w Ekipie Friza. Obecnie kanał Marty na YouTube obserwuje 1,23 mln osób. Czy te liczby przekładają się na jej stan konta?

Od czasu finału sezonu trzeciego Ekipy Friza, w którym występowała Marta Błoch "Murcix", minęło ponad osiem miesięcy. Wielu fanów Ekipy do dziś zastanawia się, jakie były zarobki jej członków. Odpowiedź na to pytanie podała w swoim najnowszym filmie Murcix.

Murcix nie kontrolowała własnych zarobków

W najnowszym filmie na kanale Murcix gościnnie wystąpił Sebastian Czajewski Czajnik. Sebastian i Marta wzajemnie zadawali sobie ryzykowne pytania. Osoba, która nie chciała odpowiedzieć na pytanie, musiała wypić bezalkoholowego shota na bazie sosu Tabasco. Jednym z pytań Czajnika było "Ile najwięcej zarobiłaś w miesiącu i kiedy to było?"

Marta szczerze odpowiedziała na pytanie: "lata świetlności już były. Z YouTube czasami mi wpadało około 40 tysięcy i wliczając to z jakimiś współpracami, to mogłoby być to 100 tysięcy złotych. Nie dam sobie ręki uciąć, nie jestem w stanie odpowiedzieć szczegółowo."

W filmiku Murcix odpowiedziała też na pytania dotyczące swojego obecnego chłopaka, Mattera, związku WersowFrizem oraz co zmieniłaby w Ekipie. Wideo Marty w dwa dni zebrało ponad 168 tys. wyświetleń, znalazło się także na szóstym miejscu karty "na czasie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Kant i hak,zgłoś
Na tym zdjęciu ładnie wyglądają. Powinni się sparować. Rochowi wyraźnie męża potrzeba.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się