Fagata ostrzega młode dziewczyny przed niebieską platformą

Fagata przestrzega młode dziewczyny. Niebieska platforma nie dla każdego

Źródło zdjęć: © Instagram: fagataaa / Instagram: fagataaa
Weronika Paliczka,
08.02.2024 10:45

Młode dziewczyny zainspirowane Fagatą chcą zakładać niebieską platformę. Influencerka przestrzega jednak przed tym pomysłem. Ma ważne powody.

Od oficjalnego założenia niebieskiej platformy dla dorosłych przez Fagatę minęły niecałe dwa miesiące. Influencerka chwaliła się, że zarobiła ponad 220 tys. zł. Oprócz oczywistych, finansowych zalet, działanie na niebieskiej platformie niesie ze sobą także wiele problemów. O wszystkich minusach influencerka opowiedziała podczas sesji Q&A na swoim Instagramie.

Niebieska platforma nie dla każdego

Jedna z osób zapytała Fagatę: "Jak można szybko zarobić oprócz niebieskiej platformy?". Influencerka wytłumaczyła, że nie jest to praca "dla każdego". Fagata jasno zaznacza, że nie chce, aby młode dziewczyny brały z niej przykład. Freak fighterka podkreśliła, że jej zarobki wynikają z rozpoznawalności.

Fagata przedstawiła trzy powody, dla których dziewczyny nie powinny zakładać niebieskiej platformy dla dorosłych. Są to: niezarabianie takich pieniędzy jak ona; zniszczenie sobie życia i potencjalne problemy ze znalezieniem pracy oraz "zrycie beretu".

Fagata przestrzega przed niebieską platformą
Fagata przestrzega przed niebieską platformą (Instagram: fagataaa , Instagram: fagataaa)

Dlaczego Fagata działa na niebieskiej platformie?

Internauci kontynuowali temat niebieskiej platformy w Q&A. Jedna z osób zapytała, dlaczego Fagata ma konto na platformie dla dorosłych, skoro wie, że to "złe rozwiązanie". Influencerka napisała: "Ja mam mega silną psychę i akurat nadaję się do robienia tego, co robię. A ja mówię tu o laskach, które mają po 3k follow i nie dość, że by zarabiały bardzo mało, to jeszcze by im to zniszczyło psychikę".

Zarabianie na niebieskiej platformie niesie za sobą ogromne ryzyko. Wiele kobiet cierpiało po tym, jak ich zdjęcia trafiły do pracodawców czy rodzin. Fagata słusznie podkreśla, że wysokie zarobki nie zawsze są warte ryzyka związanego z taką formą pracy.

Fagata przestrzega przed niebieską platformą
Fagata przestrzega przed niebieską platformą (Instagram: fagataaa , Instagram: fagataaa)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 25
byle nie hejt,zgłoś
Pewnie, że przestrzega. Nie będzie zachęcać konkurencji. Z reguły ładniejszej, młodszej, atrakcyjniejszej. Po za tym kobietą lekkich obyczajów nie każdy może być.
Odpowiedz
19Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)