Mężczyzna wszedł do damskiej toalety. Wywołał oburzenie

Mężczyzna wszedł do damskiej toalety. Wywołał poruszenie

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
10.07.2024 19:45

W amerykańskich mediach społecznościowych pojawiło się pewne nagranie. Widać na nim, jak mężczyzna wchodzi do damskiej toalety. Nagrywająca go dziewczyna nie ukrywa oburzenia. Wiele osób jednak stanęło w jego obronie.

Toalety miejskie to miejsce, w którym każda osoba powinna czuć się bezpiecznie. Niestety, często zdarza się, że mężczyźni odwiedzający publiczne miejsce przeznaczone dla kobiet, nie robią tego, ponieważ u nich była kolejka. Zdarza się, że chcą wystraszyć dziewczyny czekające, aby sobie ulżyć. Inni uważają natomiast, że bardzo zabawne jest po prostu wchodzenie do toalety i patrzenie na kobiety. Od razu dajemy znać, nie ma w tym nic śmiesznego i apelujemy, aby tego nie robić. Jeśli w męskiej jest kolejka, po prostu dajcie znać, postoimy razem.

W mediach społecznościowych często można natrafić na filmy, na których widać niebezpieczne lub podejrzane zachowania zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Te materiały świetnie edukują oraz tłumacza, co robić w momentach, kiedy nie czujemy się do końca komfortowo. Są jednak sytuacje, w których ludzie nagrywają coś tylko po to, aby dostać odrobinę atencji, a okazuje się, że nie było żadnego zagrożenia. Tego rodzaju film stał się viralem na amerykańskim TikToku.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Mężczyzna pojawił się w damskiej toalecie

Na początku lipca 2024 r. na amerykańskim TikToku zrobiło się głośno o pewnym filmie. Widać na nim, jak dziewczyna jest w publicznej toalecie. Za jej plecami można dojrzeć mężczyznę. W materiale możemy przeczytać, że dwie inne panie zwróciły mu uwagę, dlatego zdecydowała się go nagrać. Ona osobiście powiedziała mu, że ma się nie przejmować i robić swoje. Dlaczego? Ponieważ okazało się, że był z małym dzieckiem i po prostu je przebierał.

trwa ładowanie posta...

Jedna z użytkowniczek TikToka o pseudonimie "ingridbisu" dograła się do filmu ww. dziewczyny. Zauważyła, że jako społeczeństwo oczekujemy, że mężczyźni będą bardziej angażować się w życie swoich dzieci. Chcemy, aby dzielili obowiązki ze swoimi partnerkami, ponieważ są tak samo odpowiedzialni na życie, które sprowadzili na ten świat. Właśnie dlatego, gdy widzimy mężczyznę przebierającego malucha w damskiej toalecie, może warto nie zwracać mu uwagi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0