Najjjka z apelem do kobiet

Najjjka z przekazem do kobiet. "Zapamiętaj to raz na zawsze!"

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
07.07.2024 19:30

W niedzielę 7 lipca Natalia Ruś udostępniła post w mediach społecznościowych. Na platformie X zaapelowała do kobiet. Katolicka influencerka poprosiła, aby dziewczyny zwracały uwagę na to, jak ich partner traktuje siostrę czy mamę. Trudno nie zgodzić się z napisanymi przez nią słowami.

Natalia Ruś, bardziej znana jako "Najjjka", to polska influencerka, tiktokerka oraz youtuberka. W sieci zajmuje się propagowaniem wiary katolickiej oraz zasad, według których powinna żyć osoba wierząca. Regularnie robi się o niej głośno, ponieważ często wypowiada dość kontrowersyjne opinie. W przeszłości stwierdziła, że kobieta w ciąży nie może uprawiać seksu. Dlaczego? Ponieważ ryzykuje tym, że stosunek zniszczy duszę dziecka, a także przeniesie na nie grzechy matki. Natalii odpowiedział ksiądz, który stwierdził, że influencerka nie ma racji, a kobiety w stanie błogosławionym mogą spypiać z partnerami.

Natalia otwarcie sprzeciwia się aborcji, szczepieniom oraz tęczowej społeczności. Twierdzi, że szanuje wszystkie osoby, jednak gdy słyszy, że osoby o tej samej płci tworzą związek, mówi, że grzeszą na potęgę. Gdy wybuchła wojna na Ukrainie, dziewczyna powiedziała, że jest to kara Boga za kolorowość oraz Sodomę i Gomorę. Podczas pandemii twierdziła, że rządy robią wszystko, aby zamknąć ludzi w domach i kontrolować nasze życia. W niedzielę 7 lipca udostępniła jednak post, z którym trudno się nie zgodzić. Zaapelowała do kobiet.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka w mediach społecznościowych apeluje do kobiet

W niedzielę 7 lipca na profilu Najjjki na platformie X pojawił się wpis. Katolicka influencerka zwróciła się do kobiet, które są w związku lub szukają partnera na stałe. Napisała coś, z czym trudno się nie zgodzić. Przypomniała bowiem, aby dziewczyny zawsze zwracały uwagę na to, w jaki sposób mężczyźni traktują swoje matki czy siostry. Podkreśliła, że jeżeli potencjalny partner nie jest w stanie szanować najbliższych kobiet, nigdy nie będzie szanował żony.

trwa ładowanie posta...

"Dziewczyno, zapamiętaj to raz, a na zawsze! Tak jak mężczyzna traktuje matkę/siostrę, tak Ciebie będzie traktować w przyszłości. Jeśli mężczyzna nie szanuje najbliższych sobie kobiet, to i wobec Ciebie tego szacunku z czasem nie będzie" - czytamy w mediach społecznościowych Najjjki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
KrólDawidbyłrudy,zgłoś
Prawdziwa Nike jest związana z filozofią i sportem, ponieważ towarzyszy jej Atena tegoż patronka. A Natalia już wie, że dziennikarze także filozofii się uczą, tak samo prawnicy, księża, psycholodzy, logicy, a czasami politycy; Korwin-Mikke, prof. Legutko, prof. Hartman, Janusz Palikot, a może Jarosław Kaczyński (dialektyka). Sprawdzam! A Król Dawid, ojciec Króla Salomona, ten to dopiero musiał mierzyć się z Bogiem, który ponoć z mądrością tworzył świat.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się