Policja poszukuje Rosjan. Widziano ich, jak przewozili dziecko w klatce

Trzymają dziecko w klatce. Policja poszukuje rodziny z Rosji

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
10.07.2024 11:00

Dziecko za stalowymi prętami to zdecydowanie nie jest normalny widok. W Rosji jednak wszystko jest możliwe? Kobieta i mężczyzna trzymali kilkulatkę w klatce.

W obecnych czasach trzymanie zwierząt w klatkach budzi sprzeciw: dużo się mówi o potrzebie wolności, o szacunku, o godnym traktowaniu. Ludzie za kratami - sama myśl o tym powoduje niepokój. Wyobrażamy sobie, że więzienie nie należy do najprzyjemniejszych miejsc, a to przecież nadal jest budynek, który musi spełniać określone normy. Ludzie w klatkach kojarzą się za to z totalnym odebraniem wolności: niewolnictwem, cyrkami "dziwolągów" czy handlem żywym towarem.

Czy więc można uznać za normalne, że w mieście Orenburg leżącym w zachodniej Rosji, na ulicy zauważono dwie osoby, które w małej klatce trzymały kilkuletnie dziecko?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Dziecko w klatce. Mieszkańcy zawiadomili policję

Internet obiegło nagranie, na którym widać mężczyznę i kobietę oraz małe dziecko. Mężczyzna ciągnie za sobą walizkę na kółkach, a kobieta... klatkę, w środku której siedzi miała dziewczynka. "Kojec" też jest wyposażony w kółka, ale wygląda jak pospolita, przemysłowa klatka, ciasna i mała. Dziecko nie jest w stanie siedzieć w niej wyprostowane, kuli się i garbi, podciągając pod siebie nogi. Tuż za (prawdopodobnie) rodziną drepcze mały piesek.

Wideo zostało nagrane przez przypadkowego świadka i prędko obiegło całą sieć, początkowo rozprzestrzeniając się na Telegramie - jednym z popularnych komunikatorów internetowych. Filmik szybko stał się też viralem na X. O sprawie powiadomiona została policja, która aktywnie poszukuje rodziny. Na razie nic więcej nie wiadomo.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 22
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 17
  • emoji kupka - liczba głosów: 7