Lalka erotyczna z Allegro

Kupił lalkę erotyczną na Allegro. "Szalona Monisia jest lepsza od kobiety"

Źródło zdjęć: © Szalona Monisia / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.06.2024 13:30

41-letni Piotr wydał majątek na lalkę erotyczną. Szalona Monisia - bo tak nazwał zabawkę - towarzyszy mężczyźnie podczas jazdy samochodem, na rejsach żaglówką czy w łóżku. "Zawsze ma dla mnie czas" - wyjaśnia Piotr w komentarzu dla serwisu Vibez.

Piotr znalazł Szaloną Monisię na Allegro. Nie miał wątpliwości, że wydatek rzędu 4,5 tys. zł będzie adekwatną ceną za drugą połówkę, która spełnia jego wymagania dotyczące idealnej partnerki.

"Uległość" - odpowiada Piotr na pytanie, co najbardziej podoba mu się w Szalonej Monisi. Dodaje też w komentarzu dla serwisu Vibez: "Jest lepsza od niejednej żywej kobiety. Nie znajdzie nikogo innego. Nie inicjuje rozstań. Nie jest otyła. Ma idealną urodę. Zawsze ma dla mnie czas. Nie marudzi. Nie ma wymagań."

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Lalka erotyczna z kontem na TikToku

Piotr założył Szalonej Monisi konto na TikToku. Profil obserwuje na razie kilka tysięcy osób, ale tak nietypowa tematyka, jaką jest związek z lalką erotyczną, ma potencjał na pójście w viralową popularność.

Piotr chętnie pokazuje, jak żyje z wybranką serca. Lalka w ocenie mężczyzny ma 25 lat. Jedną z ich ulubionych form spędzania wolnego czasu jest żeglowanie.

- Monisia, jak ci się wycieczka podoba? - pyta Piotr, robiąc zbliżenie na lalkę. Jest ubrana w biały golf, jeansy, a na twarzy ma okulary. Szalona Monisia siedzi przy stole pod pokładem łodzi. Piotr pokazuje, że wypłynęli na środek jeziora.

- Monisia nie ma choroby morskiej

- mówi Piotr.
trwa ładowanie posta...

Szalona Monisia podbija TikToka

Innym razem Piotr i Szalona Monisia pojechali do Burger Kinga. Relacja w wizyty w fast fodzie trafiła na TikToka. Lalka jest ubrana w różowy dres, a na dłoniach ma białe rękawiczki - zapewne po to, aby nie pobrudziła się podczas jedzenia.

- Monisia śniadanko wcina sobie z rana w Burger Kingu - mówi Piotr. Po chwili mężczyzna uznaje, że jego partnerka będzie atrakcyjniejsza, jeśli założy na głowę papierową koronę Burger Kinga.

- Ładnie Monisia wygląda w koronce

- komplementuje Piotr.
trwa ładowanie posta...

Walentynki z lalką erotyczną

Jedzenie z fast fooda było prezentem dla Szalonej Monisi na walentynki. Piotr z okazji święta zakochanych kupił frytki w McDonald's, po czym nagrał, jak karmi lalkę w łóżku.

- Dzisiaj są walentynki, więc przyniosłem Monisi śniadanie do łóżka. Monisia zje frytkę. Am, aaam - mówi Piotr, wsadzając przekąskę do ust Szalonej Monisi. Wybranka Piotra może opychać się niezdrowym jedzeniem tyle, ile będzie chciała. Jej waga zawsze będzie wynosić 43 kg.

trwa ładowanie posta...

Wiele osób może pozazdrościć Szalonej Monisi aktywnego trybu życia. Piotr zabiera ją nie tylko na żaglówki czy do fast foodów. Byli razem choćby na dworcu centralnym w Warszawie, w Wilnie czy w Konstancinie-Jeziornie.

Lalka paraduje w różnorodnych stylizacjach, które kosztowały Piotra ok. 500 zł. Oboje żyją ze sobą w związku nieformalnym i na razie nie planują wziąć ślubu. Na pytanie o to, jak ludzie reagują, gdy spotykają Szaloną Monisię, Piotr odpowiada: "Najczęściej przechodzą obojętnie".

trwa ładowanie posta...

Rozwój branży lalek erotycznych

Branża lalek erotycznych rozwija się w oszałamiającym tempie i generuje ogromne zyski. Jak wynika z raportu Yahoo! Finance, wartość tego rynku wyceniono na 382,48 mln dol. (ok. 1,5 mld zł) w 2021 r. Według prognoz w 2027 r. wartość branży lalek erotycznych wzrośnie do 595 mln dol. (ok. 2,4 mld zł). Wpływ na rozwój branży miała m.in. pandemia, kiedy pozamykani w domach ludzie na długi czas stracili możliwość interakcji społecznych.

Już niedługo nowe modele lalek erotycznych zostaną wyposażone w możliwości interakcji wspomagane sztuczną inteligencją. W chińskim mieście Shenzhen pracuje nad tym Starpery Technology, czołowy producent lalek erotycznych - informuje South China Morning Post. Chiny sprzedają więcej lalek erotycznych niż Stany Zjednoczone, Japonia i Niemcy razem wzięte.

"Opracowujemy lalkę erotyczną nowej generacji, która może wchodzić w interakcję głosową i fizyczną z użytkownikami, a prototypy mają pojawić się na półkach sklepowych w sierpniu tego roku" - ogłosił na początku czerwca Evan Lee, dyrektor generalny Starpery Technology.

Nowa generacja lalek erotycznych ma być naszpikowana czujnikami oraz korzystać z modeli sztucznej inteligencji. Dzięki temu zabawki będą nie tylko reagować na polecenia użytkownika, ale pogłębiać więź emocjonalną.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 53
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 91
Obiektywny,zgłoś
Szalony to jest Piotr!
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Obiektywny,zgłoś
Szalony to jest Piotr!
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
🐇Kłólik,zgłoś
Wcale nie jest lepsza od , prawdziwej kobiety , moja umie ugotować smakowity krupnik , jak ugotuje to mi przyniesie w miseczce do pokoju nawet jak siedzę przed komputerem , pogtłaszcze po głowie i powie - Jedz mój drogi , jak zjesz to krzyknij to mamusia odbierze miseczkę , nic nie muszę robić , posprząta dom , wypierze mi ciuchy wyprasuje nawet Jeansy .Wieczorem się po przymila i to jest kobieta a nie jakaś tam lalka z silikonu .
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 58