Kandydat Lewicy do Rady Miasta w Poznaniu rozdaje prezerwatywy

Kandydat do Rady Miasta rozdaje prezerwatywy. Konfederacja w szoku

Źródło zdjęć: © Instagram: kacper.nowicki_ / Instagram: kacper.nowicki_
Weronika Paliczka,
04.04.2024 10:30

Kacper Nowicki, kandydat do Rady Miasta w Poznaniu z ramienia Lewicy, podtrzymuje tradycje partii, które rozpoczęły się podczas wyborów parlamentarnych. Mężczyzna rozdaje prezerwatywy, co nie podoba się kandydatowi Konfederacji.

Przygotowania do wyborów samorządowych 2024 wkroczyły na ostatnią prostą. Jeszcze tylko do piątku można rozprowadzać materiały agitacyjne i prowadzić aktywną kampanię wyborczą. Kandydaci przy okazji każdych wyborów starają się wymyślić kreatywne plakaty, ulotki czy rozdawane gratisy. Wszystko po to, aby zapaść w pamięć wyborcom. Były już bezdomne psy, które z plakatów wypatrywały domów czy rozdawane różnego rodzaju artykuły spożywcze. Krówki czy inne cukierki stanowią już zamierzchłą przyszłość - w trakcie wyborów parlamentarnych w 2023 r. jeden z kandydatów rozdawał cebule.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Kandydat Lewicy rozdaje prezerwatywy

Kacper Nowicki, kandydat Lewicy do Rady Miasta w Poznaniu, kontynuuje działania rozpoczęte przez koleżankę z partii podczas wyborów parlamentarnych. Działacz na rzecz edukacji rozdaje prezerwatywy, co nie spodobało się kontrkandydatowi z Konfederacji. Temat darmowej antykoncepcji został poruszony podczas debaty przedwyborczej.

Piotr Walczak, kandydat Konfederacji na stanowisko radnego, zapytał: - Rozdajesz prezerwatywy ze swoim imieniem i nazwiskiem. Bardzo mnie interesuje, czy nie jest to dla ciebie żenujące i czy z równą ochotą rozdawałbyś papier toaletowy, na którym byłoby twoje imię i nazwisko.

Pytanie, które miało być formą zaczepki, nie wybiło z rytmu Kacpra Nowickiego. Kandydat Lewicy rzeczowo odpowiedział: - To jest prezerwatywa. Kto się jej boi? Chyba tylko ty. Polska jest na ostatnim miejscu w Europie za Azerbejdżanem, Uzbekistanem, a nawet Mongolią i Kazachstanem, to już jest Azja, Ukrainą i Białorusią, jeżeli chodzi o dostęp do antykoncepcji. Czy czuję żenadę? Tak. Czuję żenadę , gdy widzę, że państwo nie robi nic z tym, że rośnie liczba osób zakażających się rzeżączką, wirusem HIV czy wirusem HPV. Tak, czuję żenadę wtedy, kiedy wy, konserwatywni mężczyźni, uzurpujecie sobie prawo, żeby mówić o tym, jak ludzie powinni prowadzić swoje życie seksualne.

Za swoją wypowiedź Kacper Nowicki zebrał gromkie brawa. W komentarzach pod filmikiem z wypowiedzią wiele osób pisze, że dzięki niej Kacper zyskał ich głos. Inni uważają, że jest to idealny przykład "masakrowania prawicy".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Emka,zgłoś
I pewnie dlatego w każdej drogerii, stacji benzynowej czy aptece prezerwatywy są niedostępne a w walentynki nawet Rossmann nie robi wielkich promocji na wibratory, krążki wibrujące oraz masę zestawów niespodzianek z gumkami, o różnych smakach i kolorach. Ginekolog też nie wypisuje pigułek, oj nie, nie da się ich kupić. Taki to Azerbejdżan na tej naszej Białorusi mamy
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się