Żaneta Nochowicz na listach Konfederacji

Startuje z list Konfederacji. Wierzy w płaską Ziemię i zabójcze 5G

Źródło zdjęć: © Piętka Mieszko, Żaneta Nochowicz / AKPA, Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.09.2023 14:00

Żaneta Nochowicz startuje w wyborach parlamentarnych do Sejmu z list Konfederacji. Aspirująca polityk powiela wiele teorii spiskowych, z których Donald Trump podróżujący w czasie jest najmniej kontrowersyjny.

15 października Polacy wybiorą swoich przedstawicieli do parlamentu. O sejmowe i senatorskie posady walczy duże grono ludzi, którzy wykazują różne zainteresowania. Startująca z list Konfederacji Żaneta Nochowicz przejawia ogromną pasję do teorii spiskowych.

Nochowicz zajmuje 8. miejsce na liście Konfederacji do Sejmu w okręgu sieradzkim (nr 11). Nie należy do partii politycznej. Mieszkająca w Pabianicach kobieta jest z zawodu pracowniczką produkcji. Profil na Facebooku traktuje jako miejsce do przedstawiania wizji świata, w którym spisek czai się na każdym kroku. Jeśli stoicie, lepiej usiądźcie. Dalsza lektura to jazda kolejką do krainy dziwności.

Żaneta Nochowicz asem z rękawa Konfederacji?

Konto Nocny Pingwin na portalu X zebrało wpisy udostępniane przez kandydatkę Konfederacji: "Żaneta jest prawdziwą płaskoziemką, przekonaną o wielkim spisku ukrywającym płaskość Ziemi i ukrytymi światami za wielką ścianą lodu. Treści płaskoziemskich znajdziemy na jej profilu bardzo dużo, otwarcie o tym dyskutuje".

Na profilu Nochowicz znajdziemy również "ćpanie muchomorów, handel kremami z napletków, HAARP, Illuminati, podróże w czasie, abortowane dzieci jako wzmacniacz smaku, zabójcze parówki/mleko i trucie robakami".

trwa ładowanie posta...

Spisek na każdy dzień miesiąca

To nie wszystko. U kandydatki Konfederacji znajdziemy też takie teorie jak: "Góry to tak naprawdę starożytne 'Drzewa Edenu', morderczy fluor, komary Billa Gatesa, rządy handlujące organami". U Nochowicz nie mogło zabraknąć treści związanych z QAnon, czyli teorią spiskową mówiącą o tajnej sekcie pedofilów z Hollywood, którzy odmładzają się, pijąc krew torturowanych dzieci.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Propaganda rosyjska? Bardzo proszę

Handel kremem z napletków to dla was za mało? Na profilu Nochowicz znajdziemy treści antyukraińskie i powielające rosyjską propagandę. Przykładowo pokazuje plażowiczów w Odessie i dodaje ironiczny komentarz: "Policzcie bomby na tej 'wojnie', bo ja straciłam rachubę".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Krzysztof Bosak tłumaczy się z płaskoziemców

Jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak otrzymał pytanie o Żanetę Nochowicz podczas programu Wirtualnej Polski "Gra o głosy". Dlaczego kobieta i inne osoby o kontrowersyjnych poglądach są na listach Konfederacji? Bosak wyjaśnił, że "ordynacja wyborcza wymaga tego, żeby wystawić setki, jeśli nie tysiące kandydatów".

Programy socjalne tylko dla Polaków. Hennig-Kloska odpowiada Bosakowi: Nie można uprawiać darwinizmu

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 57
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 16
Diana XD,zgłoś
Gęzie!!!!!! Jesteście najlepsi jak jest jakiś nowy odcinek ja zostawiam suba 😚 i komentarz Bajo tutaj Diana XD
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Widziałem,zgłoś
Na wp tylko pokazują wycięte urywki wywiadu z Bosakiem te które im pasują do ich manipulacyjnej narracji. Nie pokazują jak to ich Bosak zaginał i że miał ponad 80% poparcia wśród głosujących widzów. Komentuje tutaj bo nie włączyli komentarzy pod urywkami wywiadu. Boją się prawdy.
Odpowiedz
16Zgadzam się30Nie zgadzam się
fasdf,zgłoś
Wg mnie Bosak jest homoseksualistą. Uważa, że kobieta jest do gotowania, sprzątania i rodzenia dzieci ale do miłości, przyjaźni, seksu są mężczyźni. Tak samo jak księża KK. Mają taką "żonę" gosposię, która im usługuje a wiążą się z innymi mężczyznami i żyją z nimi. Kobietami gardzą.
Odpowiedz
25Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 19