Boxdel dodaje niepokojącą relację. Fame MMA wyciąga konsekwencje

Boxdel na skraju załamania. Fame MMA odcina się od zamieszanych w aferę

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Maja Kozłowska,
06.10.2023 11:00

Boxdel dodał na Instagrama niepokojącą relację z wiadomością skierowaną do Fame MMA. Federacja bez oporów ścina kolejne głowy.

Sylwester Wardęga 3 października opublikował film z twardymi dowodami przeciwko Stuartowi Burtonowi w związku z wykorzystywaniem przez youtubera niepełnoletnich dziewczyn(ek). Oprócz ksywki Stuu padły tam jeszcze nazwiska Marcina Dubiela, Fagaty oraz Michała Barona "Boxdela".

W związku z publikacją wideo Dubiel wydał oświadczenie, w którym powiedział, że będzie pozywał każdego, kto go pomawia.

Fagata została wezwana na policję, gdzie zeznawała w charakterze świadka. W tym momencie nie postawiono jej zarzutów.

Boxdel z kolei opublikował film, w którym przedstawia własną perspektywę i próbuje oczyścić się z zarzutów stawianych przez Wardęgę. Dotyczą one pisania nieprzyzwoitych wiadomości do kilkunastoletniej dziewczyny. Tłumaczenie Boxdela nie zostało ciepło przyjęte wśród internautów. Wardęga skomentował, że jego film bardzo źle się zestarzeje. W tym momencie komentarze pod publikacją są wyłączone.

Boxdel - poznajcie prawdę

Boxdel, Marcin Dubiel, Fagata i inni. Fame MMA podejmuje drastyczne kroki

"Największą aferą na polskim YouTube" zainteresowała się prokuratura. W sprawie wypowiedział się m.in. premier Mateusz Morawiecki, lider KO Donald Tusk i przewodniczący Polska 2050 Szymon Hołownia.

W związku z udziałem w aferze osób powiązanych z Fame MMA, federacja błyskawicznie podjęła działania. Niemal od razu po publikacji filmu Wardęgi Fame zrezygnowało ze współpracy z Boxdelem.

trwa ładowanie posta...

Zaogniająca się sytuacja nie wpływa dobrze na Boxdela. Influencer wrzucił na Stories niepokojące nagranie. Widać na nim, że były włodarz Fame MMA jest naprawdę rozbity.

Nie wiadomo, czy i jakie materiały na Boxdela zostaną ujawnione w nadchodzącym filmie Konopskiego, na który czeka - bez wyolbrzymiania - cały polski internet.

trwa ładowanie posta...

To jednak nie koniec konsekwencji, jakie wyciągnęło Fame MMA wobec zamieszanych w aferę.

Oficjalnie federacja zakończyła współpracę również z Marcinem Dubielem, Fagatą, DeeJay'emPallaside'em oraz Paramaxilem. Ten ostatni został wydalony z Fame MMA za "żart" z afery p*dofil*kiej. Federacja dodaje, że nie mogła skontaktować się z Marcinem Dubielem, więc decyzja o zakończeniu współpracy trafiła do rąk jego menadżera.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czyje głowy jeszcze polecą?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1