Kiedy Konopski opublikuje materiał dotyczący Stuu?

Kiedy będzie film Konopskiego? Znamy więcej szczegółów

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
05.10.2023 11:30

3 października Wardęga opublikował film, w którym rozwinął wiele wątków na temat Stuu. Materiał przesiąknięty jest mocnymi informacjami. Niedługo na kanale Konopskiego ma pojawić się drugie wideo. Wardęga mówi, że będzie grubo.

Mimo przeszkód film Konopskiego już niedługo ma ujrzeć światło dzienne. Youtuber otrzymał groźby, które zdecydowanie nie ułatwiły mu procesu twórczego. Wiele zmian w zeznaniachwycofywanie ważnych informacji to kolejne utrudnienia, które spotkały go podczas montażu video. Kiedy możemy spodziewać się materiału?

Wardęga o filmie Konopskiego

Sylwester Wardęga daje jasne sygnały, że film Konopskiego będzie jeszcze mocniejszy od jego materiału. Podobno Konop ma poruszyć sprawy, które pogrążą m.in. Boxdela. Michał Baron nagrał film, w którym odniósł się do śledztwa Druida. Wardęga skomentował jego oświadczenie podczas live'a.

To bardzo źle się zestarzeje. Mógł poczekać na film Konopa.

- Sylwester Wardęga

Swoją opinię wygłosił też Gimper. Na Instagramie przyznaje, że materiał "będzie dużo mocniejszy niż ten od Sylwka".

Gimper o filmie Konopskiego.
Gimper o filmie Konopskiego. (Gimper , Instagram)

Problemy z publikacją filmu Konopskiego

Liczby na YouTube Konopskiego rosną w zawrotnym tempie. Kanał "Konopskyy" przebił już magiczną granicę miliona subskrypcji. Wszyscy z zapartym tchem czekają na mocny materiał. Niestety sprawy trochę się komplikują. Zarówno Druid jak i Konopskyy otrzymali groźby związane z publikacją filmów. Wczoraj, gdy Konop nie odpowiadał na telefony Wardęgi, internauci ogromnie się przestraszyli. Pojawiły się nawet spekulacje, że coś złego przydarzyło się youtuberowi. Wardęga jednak szybko zdementował plotki i udostępnił na relacji informację, że Konopskyy żyje i ma się dobrze.

Sylwester Wardęga o śmierci Konopskiego.
Sylwester Wardęga o śmierci Konopskiego. (Sylwester Wardęga , Instagram)

Kolejną z przeszkód okazał się brak współpracy jednej z ofiar. Olciak93, która wcześniej jasno mówiła, że została skrzywdzona, teraz wybiela swoich oprawców. Wzięła również udział w materiale Boxdela, gdzie zaprzecza swoim wypowiedziom. Ola zabroniła Konopskiemu wykorzystania dowodów pogrążających innych youtuberów w jego filmie.

Sylwester Wardęga o śmierci Konopskiego.
Sylwester Wardęga o śmierci Konopskiego. (Sylwester Wardęga , Instagram)

To wszystko złożyło się na opóźnienie publikacji materiału. Sylwester zapewnia jednak, że pojawi się w tym tygodniu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 46