Boxdel atakuje Wojtka Golę

Boxdel atakuje Wojtka Golę. Koniec przyjaźni na szczycie Fame MMA?

Źródło zdjęć: © AKPA / AKPA
Weronika Paliczka,
02.04.2024 09:45

Zawirowania wokół Boxdela trwają w najlepsze. Influencer, ratując samego siebie, pogrąża innych twórców internetowych. Jeden z członków GOATS uderzył w swojego niedawnego przyjaciela i jedną z osób, która wspierała go podczas wybuchu Pandora Gate.

Święta wielkanocne dla jednych są czasem spokoju i spotkań rodzinnych. Inni wybierają zagraniczne lub lokalne wycieczki. Boxdel natomiast postawił na świąteczne sprzątanie, a konkretniej - publiczne pranie brudów wśród influencerów. Lawinę zdarzeń zapoczątkował Natan Marcoń, który oskarżył Boxdela o branie narkotyków oraz zdradzanie partnerki. Gdy Michał Baron stwierdził, że to Natan dopuścił się zdrady, ten szybko zdementował informacje i zapowiedział publikację kolejnych materiałów pogrążających Boxdela.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Boxdel zwraca się do Mateusza Spysińskiego

Boxdel ewidentnie jest obecnie w stanie emocjonalnego pobudzenia. Influencer atakuje ludzi, którzy mieli czelność wypowiedzieć się na jego temat. Oberwało się m.in. Mateuszowi Spysińskiemu, twórcy filmów commentary. Boxdel nazwał mężczyznę "komentatorkiem z p*zdy" i poradził mu, żeby poszedł nagrać 146 film o Eli Gawin. Spysiński nie dał się sprowokować i odpowiedział jedynie, że nagra 147 filmów, jeśli będzie taka potrzeba.

trwa ładowanie posta...

Boxdel atakuje Wojtka Golę

W trakcie słownych przepychanek w nowym świetle stanął Wojtek Gola. Według Boxdela współudziałowiec GOATS miał być podwójnym agentem, który pomagał zarówno jemu, jak i Sylwestrowi Wardędze czy Konopskiemu, którzy tworzyli filmy w związku z Pandora Gate.

trwa ładowanie posta...

Gola zadzwonił do Druida w trakcie transmisji live, co nie spodobało się Boxdelowi, który zwrócił się do byłego przyjaciela na X: "Haha Gola plastusiu, Sylwkowi piszesz jedno, a mi mówisz co innego. Jak Ty w ogóle mogłeś moralizować moje krzywe ruchy samemu będąc krzywusem. Zapi*rdol więcej mów motywacyjnych ludziom z invelo enełdżi jak być dobrym cool guyem".

Boxdel wydaje się mieć żal do Wojtka Goli za to, że poszedł do Wardęgi. Baron zwrócił się do niego bezpośrednio: - Ty wiesz co zrobiłeś, swoje też mówiłeś na Sylwestra i w trakcie Pandory też mówiłeś na niego, a potem się odcinałeś i statementy robiłeś swoje tylko nikt o tym nie mówił. Teraz będziesz ciągnął Wardędze tylko dlatego, że macie wspólny projekt i nie chcesz by sp*erdolił Wam się kanał z wyrobionym algorytmem. Też Wojtek robisz z siebie takiego gościa k*rwa nie wiem... Ty wiesz jaki jesteś zamiast pokazać się ludziom ze swojej prawdziwej strony to pokazujesz kogoś kim nie jesteś".

trwa ładowanie posta...

Co dalej z Fame MMA i GOATS?

Co dalej z przyjaźnią Wojtka Goli z Boxdelem? Internauci odnaleźli nagranie, na którym Boxdel zapewnia, że gdyby włodarz Fame MMA zrobił coś złego, potrząsłby nim i powiedział, że przesadził, jednak nie odwróciłby się od niego. Patrząc na obecną sytuację na linii Baron-Gola, trudno jest uwierzyć w słowa wypowiedziane kilka miesięcy temu. Pod znakiem stoją także projekty, w których udział biorą influencerzy, a więc GOATS czy Fame MMA. Jeśli Boxdel nadal będzie podążał ścieżką buldożera, grono jego znajomych może ulec znacznej redukcji.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3