Admin "Fiksacji Sek*ualnych Lewicy" odwrócił się od Konfederacji

Admin "Fiksacji Sek*alnych Lewicy" doznał olśnienia. Odwrócił się od swoich

Źródło zdjęć: © Facebook
Maja Kozłowska,
13.10.2023 13:00

"Fiksacje Sek*alne Lewicy" to fanpage na Facebooku, który jak sama nazwa wskazuje, obśmiewał liberalnie społecznie środowiska. Nastąpił jednak niespodziewany cud - jego twórca odrzucił Konfederację.

Przedwyborcze nastroje są gęste, choć do 15 października jeszcze dwa dni. Nawet licząc ciszę wyborczą, poszczególne partie wciąż mają sporo czasu, aby wyciągnąć z rękawa asa. Lub przeciwnie - i koncertowo wyłożyć się na ostatniej prostej.

Nie da się ukryć, że ostatnio wydarzyło się wiele: od zaangażowania polityków w Pandora Gatezbierania haków na premiera Morawieckiego, przez Sławomira Mentzena, po atak Przemysława Czarnka na aktywistów. Do puli można dorzucić jeszcze niepokojące esemesy zachęcające do głosowania na PiS. Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko? To zdecydowanie nie jest koniec.

Wyborcy Konfederacji jak chorągiewki

Duże wahania dotyczące zaangażowania wyborców ponosiła Konfederacja. Partia w ciągu trwającej kampanii może pochwalić się potężnymi wizerunkowymi wtopami. Nie wspominając o tym, że z jej list startują wysoce kontrowersyjni kandydaci.

Działania Konfederacji nie pozostały niezauważone. W związku z dyskusyjnymi wystąpieniami liderów partii oraz kandydowaniem jednostek o bardzo specyficznych poglądach (m.in. wiara w zabójcze 5G, chęć liberalizacji "lekkiej pedofilii"), zaczęli się od nich odwracać nawet najbardziej zaangażowani wyborcy.

Cudownego nawrócenia dostąpił admin fanpage'a "Fiksacje Sek*ualne Lewicy", który opublikował na stronie na Facebooku stosowne oświadczenie. Podsumowuje je refleksją i apelem, aby przemyśleć oddanie głosu na Konfederację w zbliżających się wyborach.

Wstydzę się tego, że wizja bardziej liberalnego państwa przesłoniła mi oczy. Ale tego już jest za wiele, na Konfederacje nie oddam już głosu. Zebrałem tu sporo osób z poglądami zbliżonymi do moich, dlatego proszę was, przemyślcie to, poczytajcie coś więcej niż tweety Mentzena, bo w taki sposób nie poznacie prawdziwej twarzy tej partii

- admin "Fiksacji Sek*ualnych Lewicy"
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0