YES

YES chce wspierać Ukrainę przypinkami. Na jednej z nich znajduje się hasło: "Putin idi na ch.."

Źródło zdjęć: © YES
Anna RusakAnna Rusak,14.04.2022 14:30

Chcielibyście jakoś wyrazić solidarność z Ukrainą poprzez biżuterię? Teraz możecie kupić przypinki od YES, z których dochód zostanie przekazany na pomoc osobom walczącym na wojnie. Jedna z przypinek YES odnosi się od Putina.

W zasadzie od początku wojny wiele marek aktywnie wspiera Ukrainę. Organizowane są różne zbiórki, część z firm przekazało swój dochód w marcu na różne fundacje pomagające osobom walczącym i uchodźcom. Jedną z tych marek jest YES.

Firma z biżuterią postanowiła właśnie wypuścić kolekcję przypinek, która po pierwsze będzie nawiązywała do wojny, a po drugie wesprze walczących i broniących się Ukraińców oraz osoby uchodźcze.

YES i przypinki wyrażające solidarność z Ukrainą

YES jednak w przeciwieństwie do McDonald's i ich ukraińskiego burgera trochę bardziej nawiązuje swoją akcją do Ukrainy i wojny. Firma zaprojektowała dwie przypinki, których hasła jednoznacznie kojarzą się z aktualną sytuacją.

trwa ładowanie posta...

To dobrze nam znane "SLAVA UKRAINI" oraz słowa wypowiedziane przez obrońców na Wyspie Węży, czyli "PUTIN IDI NA CH*J". Przypinki YES mają być wyrazem solidarności z Ukrainą.

Z bólem obserwujemy to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Oprócz wsparcia finansowego, które przekazaliśmy na pomoc Ukraińcom, postanowiliśmy na własny sposób zamanifestować naszą solidarność z sąsiadami.⁠

"SLAVA UKRAINI" i "PUTIN IDI NA CH*J"

Aktualnie przypinki dostępne są w przedsprzedaży i już możecie je zamawiać. Będą wysyłane 6 maja, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Cena srebrnej pozłacanej przypinki to 219 złotych.

Gdybyście jednak woleli zaopatrzyć się w trochę inne przypinki, to możecie zerknąć na te, które robi Marcelina Jarnuszkiewicz. Artystka także tworzy takie wspierające osoby walczące na wojnie z Rosją przypinki. Jej są w kształcę osta i słonecznika, z których zysk przekazuje Polskiej Akcji Humanitarnej.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1