lifestyle
Internauci oburzeni zachowaniem Pauliny u Wersow. Gratulują Mini Majkowi rozstania
YES

TVP nie wyemituje reklamy YES, bo wioślarka Katarzyna Zillmann całuje w niej kobietę

Źródło zdjęć: © YES, YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,04.11.2021 12:27

YES zaprezentowało nowy spot reklamowy, ale nie wszyscy (patrz TVP) są jej fanami

Biżuteria YES wystartowała ze świąteczną kampanią reklamową. Spot pod hasłem "Jestem kobietą" skupia się na budowaniu kobiecej siły i niezależności. Jak mówią twórcy: "Chcemy tworzyć świat, w którym wszystkie kobiety zamiast NO, słyszą YES".

Niestety nie wszystkim spodobała się ich najnowszy spot. Jak informują wirtualnemedia.pl firma w komunikacie prasowym podała, że TVP nie zgodziło się na emisję reklamy w oryginalnej, zaproponowanej wersji.

trwa ładowanie posta...

Wszystkie kobiety są YES

W spocie możemy zobaczyć zobaczyć m.in. Aleksandrę Żebrowską, wioślarkę Katarzynę Zillmann ze swoją partnerką czy modelkę plus size Bognę Golec. Bohaterkami są po prostu przeróżne kobiety, znajdujące się w różnych momentach życiowych, które odważnie idą swoją drogą i są dumne z tego, kim są.

"Mówimy TAK wszystkim kobietom. Ten spot dedykujemy każdej z Was, Waszej sile i indywidualności. Bądźcie sobą i budujcie razem z Nami definicję kobiecości, która nie mieści się w żadnych sztywnych ramach i utartych schematach".

trwa ładowanie posta...

Co nie podoba się TVP?

Jak podają wirtualnemedia, według nieoficjalnych ustaleń TVP nie spodobały się fragmenty, w których Aleksandra Żebrowska karmi dziecko oraz ten, w którym widać odsłonięty dekolt Aleksandry Wiederek-Barańskiej. Według stacji mogą one naruszać wrażliwość odbiorców, a ujęcia można pokazywać tylko po 20.

Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak fragment, w którym Katarzyna Zillmann całuje swoją partnerkę. Telewizja Polska w ogóle nie wyraziła zgody na emisję reklamy z tym fragmentem, a całej sprawy nie komentuje.

Was jednak zachęcamy do obejrzenia spotu, bo YES wykonało naprawdę świetną robotę. Spot jest pięknie zrobiony i bije z niego prawdziwa, kobieca siła. To przekaz, którego teraz szczególnie potrzebujemy.

Jestem kobietą. Nowa kampania YES

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Majonez wegański na Wielkanoc. Który jest najlepszy? Sprawdzamy