ludzie
Tinder dla wyznawców teorii spiskowych. Znajdź szura na życie
"Motyle na przedramieniu" - Edzio nie wstydzi się piosenki

Edzio nie wstydzi się żenującej piosenki o rozstaniu. "To nie była ustawka"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.01.2022 11:01

Jeszcze przez długi czas Edzio będzie się kojarzył jako autor najbardziej cringe'owego kawałka ever, czyli "Motyla na przedramieniu". Twórca w rozmowie z Czuuxem i Panem Pawłowskim stwierdził, że za powstanie nieprzemyślanego utworu odpowiedzialne są emocje.

Piotr "Edzio" Bylina jest popularnym tiktokerem, który tworzy rap. Na początku stycznia 2022 roku mężczyzna zakończył swój dwumiesięczny związek i - niestety - nagrał o tym piosenkę. Edzio w "Motylu na przedramieniu" ujawnił, że jego partnerka miała fatalne relacje z matką, tkwi w nałogu, niszczy samą siebie, jest zaniedbana i nie posprząta mu w szafie tak, jak obiecała.

Temat "Motyla na przedramieniu" powrócił w Rundkach. Jest to rodzaj rozmowy-konfrontacji pomiędzy zawodnikami, którzy zmierzą się ze sobą na drugiej gali High League. Edzio zawalczy freak fightCzuuxem, czyli youtuberem-raperem. Przedsmak tego pojedynku otrzymaliśmy w trakcie ich rozmowy na Rundkach, którą moderował Pan Pawłowski.

HIGH League 2 Rundki: CzuuX vs. Edzio

Edzio nie wstydzi się "Motyla na przedramieniu"

Edzio stwierdził, że nie nagrał piosenki po to, aby zyskać rozgłos na dramie, jaka wybuchła po premierze, tylko "działał pod wpływem emocji". Jednak Pan Pawłowski i Czuux słusznie zauważyli, że emocje miały czas opaść, bo premiera "Motyla na przedramieniu" była zbyt profesjonalnie przygotowana.

- Cały proces powstawania tego utworu do momentu premiery to było kilka godzin tak naprawdę - przekonywał Edzio, broniąc swojej wersji wydarzeń. - Nie jest niczym dziwnym, że emocje przez kilka godzin się utrzymują.

Edzio stwierdził, że w teledysku nie użył prywatnych zdjęć i filmów, tylko nagrań, które są publicznie dostępne na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Pan Pawłowski zapytał, czy akcja z piosenką nie była udawana? Nie jest bowiem tajemnicą, że Edzio i jego dziewczyna rozstali się na krótki czas, ale w takim momencie, by uwiarygodnić "rozpacz" rapera po zerwaniu. - Nie było to ustawione kompletnie - krótko i z uśmiechem odpowiedział Edzio.

Edzio argumentował, że kolejną rzeczą, która świadczy o tym, iż akcja z piosenką nie była ustawiona, to fakt, że raper stracił wizerunkowo na utworze. - Słabo bym to przekalkulował, gdybym to kalkulował.

Tiktoker nie wstydzi się "Motyla na przedramieniu". Dlaczego więc usunął nagranie z sieci? - Zreflektowałem się, że może zadziałałem zbyt impulsywnie, a całą sytuację z dziewczyną mamy już wyjaśnioną, jesteśmy pogodzeni i stwierdziliśmy, że już nie będziemy tego dalej roztrząsać i drążyć w mediach. Nie ma potrzeby, aby ten kawałek dłużej na YouTube wisiał, bo przyniósł trochę nieprzyjemności mi i jej.

Nie wstydzę się samego kawałka, tylko tego, w jakim czasie się ukazał, że w ogóle się ukazał, bo powinien zostać między mną a partnerką. Jeżeli to był mój sposób na wylanie emocji, to może cała Polska nie musiała tego słuchać.

- Edzio

High League Rundki - Czuux zaatakował Edzia

W trakcie dwugodzinnych Rundek zawodnicy wielokrotnie udowadniali, że nie czują do siebie sympatii, jednak najgorętszy moment konfrontacji przypadł na sam koniec rozmowy. Panowie ustawili się do face to face, a wtedy Czuux niespodziewanie rzucił się na Edzia i obalił go na podłogę. Chwilę przed tą sytuacją Edzio z dumą zapewnił, że przeciwnik niczym go nie zaskoczy...

trwa ładowanie posta...

High League 2 odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Na który freak fight czekacie najbardziej?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Bober,zgłoś
Dzieciaki to pisał na pewno legenda freestyle słynie z jakiejś losowej piosenki
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu