Edzio podbija "Mam Talent". Komentarz Prokopa wygrał wszystko
Influencer, raper, a teraz uczestnik "Mam Talent". Piotr Bylina, znany jako Edzio, wystąpił w znanym show stacji TVN. Popis umiejętności wokalnych docenił Marcin Prokop.
Piotr Bylina, szerszej publiczności znany jako Edzio, jest od dawna obecny w internecie. Internauci znają go jako rapera z TikToka. Profil influencera obserwuje ponad 2,1 mln fanów. Na koncie ma pewne osiągnięcia we freestyle'u. Dwukrotnie obronił pas Mistrza Polski Wielkiej Bitwy Warszawskiej.
Edzio zaskoczył fanów, gdy pojawił się w odcinku "Mam Talent". Raper zaprezentował umiejętności przed jury składającym się z Marcina Prokopa, Julii Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej. Twórca nie dostał łatwego zadania, ale wywiązał się z niego celująco.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk
Edzio wystąpił w "Mam Talent"
Raper poprosił jury, aby podało mu trzy słowa, do których wykona freestyle. Prokop, Wieniawa i Chylińska wybrali dość nietypowy zestaw: daktyl, elaborat, emerytura.
Edzio po mistrzowsku poradził sobie z wyzwaniem. Freestyle porwał publiczność, która zaczęła klaskać do bitu. Jurorzy po występie rozpływali się nad umiejętnościami rapera.
- Nie ukrywam, że kupił mnie tym tekstem, że ładnie wyglądam - powiedziała Wieniawa. Ale to komentarz Marcina Prokopa zapadł Edziowi w pamięci:
Do tej pory myślałem, że królem rapu jest niejaki Eminem, który ponad 20 lat temu w piosence "Rap God" rapował [...]. Ja myślę, że przy tobie on jest powolnym ślimakiem. Edziu, to mi się naprawdę bardzo podobało
"Mam Talent" i występ Edzia
Edzio nagrał relację w swoim stylu z występu, którą opublikował na TikToku: - Wziąłem udział w "Mam Talent". I jak mi poszło? Wbijamy na casting, tak wygląda backstage. Chwilę po przybyciu robimy tak próbę z dźwiękiem. Próba zrobiona i jak wszystko dobrze chodzi. Od próby do występu miałem całe 10 godzin. Wszyscy się szykują i mają wielkiego stresa. Tymczasem ja wykorzystałem moment, by się przespać. Potem wywiady i setki też nagrywamy. Podczas czekania integruję się z uczestnikami. Szybki make-up i lecimy występować. Zaraz wszyscy jurorzy zarzucą mi trzy słowa - zarapował twórca.
W temacie popkultura
- Głosy, które łączą folk, rock i emocje? Avi Kaplan, Cian Ducrot, Nick Mulvey i Larkin Poe rozgrzeją polską publikę
- Chappell Roan wraca z mocną balladą. "The Subway" to jej mały pamiętnik? [RECENCZJA]
- Muzyczne premiery sierpnia 2025. Na jakie zagraniczne płyty czekamy najbardziej?
- Kizo na Tomorrowland. "Polski rap + techno"
Popularne
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Nazistowska reklama jeansów Sydney Sweeney? To prawaki ryczą najgłośniej
- Spotify wprowadza weryfikację wieku. Możesz stracić swoje konto?
- Labubu opanowało social media? Te dane szokują
- Selena Gomez swój pierwszy perfum? Zadbała o osoby z niepełnosprawnościami