Edzio w Mam Talent

Edzio podbija "Mam Talent". Komentarz Prokopa wygrał wszystko

Źródło zdjęć: © Edzio / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.04.2024 20:06

Influencer, raper, a teraz uczestnik "Mam Talent". Piotr Bylina, znany jako Edzio, wystąpił w znanym show stacji TVN. Popis umiejętności wokalnych docenił Marcin Prokop.

Piotr Bylina, szerszej publiczności znany jako Edzio, jest od dawna obecny w internecie. Internauci znają go jako rapera z TikToka. Profil influencera obserwuje ponad 2,1 mln fanów. Na koncie ma pewne osiągnięcia we freestyle'u. Dwukrotnie obronił pas Mistrza Polski Wielkiej Bitwy Warszawskiej.

Edzio zaskoczył fanów, gdy pojawił się w odcinku "Mam Talent". Raper zaprezentował umiejętności przed jury składającym się z Marcina Prokopa, Julii Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej. Twórca nie dostał łatwego zadania, ale wywiązał się z niego celująco.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Edzio wystąpił w "Mam Talent"

Raper poprosił jury, aby podało mu trzy słowa, do których wykona freestyle. Prokop, Wieniawa i Chylińska wybrali dość nietypowy zestaw: daktyl, elaborat, emerytura.

Edzio po mistrzowsku poradził sobie z wyzwaniem. Freestyle porwał publiczność, która zaczęła klaskać do bitu. Jurorzy po występie rozpływali się nad umiejętnościami rapera.

- Nie ukrywam, że kupił mnie tym tekstem, że ładnie wyglądam - powiedziała Wieniawa. Ale to komentarz Marcina Prokopa zapadł Edziowi w pamięci:

Do tej pory myślałem, że królem rapu jest niejaki Eminem, który ponad 20 lat temu w piosence "Rap God" rapował [...]. Ja myślę, że przy tobie on jest powolnym ślimakiem. Edziu, to mi się naprawdę bardzo podobało

- powiedział Marcin Prokop.
trwa ładowanie posta...

"Mam Talent" i występ Edzia

Edzio nagrał relację w swoim stylu z występu, którą opublikował na TikToku: - Wziąłem udział w "Mam Talent". I jak mi poszło? Wbijamy na casting, tak wygląda backstage. Chwilę po przybyciu robimy tak próbę z dźwiękiem. Próba zrobiona i jak wszystko dobrze chodzi. Od próby do występu miałem całe 10 godzin. Wszyscy się szykują i mają wielkiego stresa. Tymczasem ja wykorzystałem moment, by się przespać. Potem wywiady i setki też nagrywamy. Podczas czekania integruję się z uczestnikami. Szybki make-up i lecimy występować. Zaraz wszyscy jurorzy zarzucą mi trzy słowa - zarapował twórca.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0