Wendy Williams

Prowadząca show wyśmiała zasięgi tiktokera. Problem w tym, że chłopak nie żyje

Źródło zdjęć: © Vibez / Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.07.2021 14:56

Wendy Williams poświęciła część swojego talk show, aby poinformować widownię o tragicznej śmierci Matima "Swavy" Millera, gwiazdy TikToka. Zrobiła to w najgorszy możliwy sposób, w jaki można to sobie wyobrazić.

Matima Miller nie żyje. 19-letni gwiazdor TikToka, który posługiwał się pseudonimami SwavyBabyface.S, został zastrzelony na ulicy w biały dzień. Rodzina internetowego twórcy przekazała informację o śmierci Millera za pośrednictwem jego konta na Instagramie. "To był bezsensowny akt użycia broni", czytamy w poruszającym poście. "Zapamiętamy jego imię i będziemy kontynuować jego dziedzictwo".

Miller zgromadził na TikToku imponująco dużą społeczność fanów - jest to ponad 3 miliony obserwujących. 19-latek był znany z publikowania filmów, na których tańczył, odgrywał memy czy pokazywał sesje paintballa. Konto Millera na Instagramie followuje blisko pół miliona internautów. "Nie możemy uwierzyć, że już go nie ma", piszą załamani fani Swavy'ego w komentarzach.

Wendy Williams żenująco opowiedziała o śmierci Millera

Gospodyni "The Wendy Williams Show" - popularnego w USA programu konkurującego z "The Ellen DeGeneres Show" - poświęciła część odcinka, aby poinformować widownię o śmierci tiktokera. Zrobiła to w nieprzystający do okazji, ironiczny sposób.

- Ani ja, ani nikt inny w tym budynku nie wie, kim jest ta osoba - oznajmiła Wendy, kiedy za jej plecami wyświetliła się fotografia przedstawiająca Millera.

- Wiecie, kim jest Swavy? Klaszczcie. Klaszczcie, jeśli wiecie, kim jest jest Swavy. Cóż, jest on gwiazdą TikToka. Ma więcej obserwujących niż ja. 2,5 miliona! - po tych słowach członek ekipy filmowej powiedział Wendy, że kobieta ma więcej followersów na Instagramie niż Miller. Prowadząca show odpowiedziała kpiąco: - Mój syn Kevin twierdzi, że nikt już nie korzysta z Instagrama.

- Jeśli chodzi o TikToka, to w ogóle go nie używam - kontynuowała swój monolog Wendy. - Nie wiem, co to jest, nie chcę się w to mieszać.

W pewnym momencie prowadząca show odwróciła się, aby spojrzeć na zdjęcie tiktokera wyświetlane za jej plecami. Gdy to zrobiła, widownia roześmiała się. - Oto on. Miał 19 lat i został zamordowany w poniedziałek - powiedziała Wendy, po czym zmieniła temat.

trwa ładowanie posta...

Gorzej się nie dało

Wendy wykazała się totalną ignorancją i absolutnym brakiem wrażliwości. Nawet jeśli nie wiedziała, kim był Swavy, trudno zrozumieć, dlaczego kpiła z ilości obserwujących, jaką 19-latek posiadał na TikToku i Instagramie? Serio, to się w ogóle nie mieści w głowie. Internauci, zbulwersowani zachowaniem prowadzącej, domagają się zdjęcia programu Wendy z anteny.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0