Edzio na "Bitwnie o Południe" nie mógł nie mówić o byłej dziewczynie, Poli

Edzio w "Bitwie o Południe" znęca się słownie nad byłą dziewczyną Polą

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.01.2023 10:10

Mogło się wydawać, że drama pomiędzy Edziem, raperem z TikToka, a jego była dziewczyną Polą już dawno się skończyła. W "Bitwie o Południe" Betclicu podczas potyczki Edzia z Filipkiem Pola nie schodziła z ust raperów. Edzio kolejny raz wyciąga temat byłej partnerki i znęca się nad nią słownie. Słabe.

W sobotni wieczór - 7 stycznia - odbyła się kolejna edycja projektu pt. "Bitwa o Południe" Betclica. Zasady są proste: dwójka raperów, muzyków czy tiktokerów walczy ze sobą we freestyle’owej walce dissów. Konwencję walki na dissy możecie znać m.in. z filmu pt. "8. Mila" z Eminemem.

"Bitwa o Południe". Pojedynek Edzia oraz Filipka

W ostatniej edukacji "Bitwy o Południe" udział wzięli Filipek, czyli właściciel QueQuality i okazjonalnie fighterFame MMA i Edzio, raper… z TikToka:

- Ale dzisiaj jest gorąco, taka rozkmina, chyba się obnażę publicznie jak twoja dziewczyna [...] Jego dupa jak Medusa, jadę c*ela, bo ją znam z IRL-a [...] - dissował Filipek.

trwa ładowanie posta...

W odpowiedzi Edzio dolał oliwy do ognia. Co ciekawe, skupił się nie tyle na rywalu, co na... swojej byłej dziewczynie.

- Moja była? Mordo, gram na bity. Nawet u niej na kamerkach nie widziałem takiej ci*y [...] Jak rzucam wersy, no to jest znakomite. A ty na tej bitwie jesteś jak moja była z rymami, bo też dałeś du*y przed kamerami. Podziękuj mojej byłej synek, bo pierwszy raz w życiu widziałeś nagą dziewczynę. Bądź jak moja była na frazach - freestylował Edzio.

trwa ładowanie posta...

- Ale się przygotowałeś, pie***y chamie, prawie jak twoja była na rozstanie. On nie w***ał panny za szlugi, to jest zwała, Ona go w***a, bo mu fajka nie stawała. [...] Joł, sprawdź ziom [ją?] - usuń literkę, twoja była to szon - dissował dalej Filipek.

Można byłoby to dalej ciągnąć, ale głównie 10-minutowa walka została oparta na disowaniu postaci byłej dziewczyny Edzia, czyli Poli.

Kim jest była dziewczyna Edzia?

Pola, była dziewczyna Edzia, sama jest influcencerką. Ich burzliwe rozstanie, a raczej to, co działo się po nim, opisywaliśmy na łamach Vibez.pl w lipcu. Para burzliwie wylewała do internetu swoje wewnętrzne dramy, Edzio nagrywał o niej piosenki, a Pola prosiła, aby raper "dał jej święty sposób".

W międzyczasie, jak mogliście się domyślić, w sieci zaczęła krążyć plotka, że Pola kiedyś pracowała "na kamerkach".

W pewnym momencie doszło do akcji rodem z "Klanu". Matka Edzia miała grozić Poli. A potem dostaliśmy drugiego puncha w postaci słów rapera, który stwierdził, że nie mógłby być toksyczny, bo "jest pod opieką terapeuty". Nie zmyślam tego. Pola opublikowała na TikToku film z oświadczeniem na temat związku z Edziem. Brzmiało jakby było jej podyktowane przez prawników Edzia. I mimo, że dziewczyna o Edziu już się nie wypowiada i wielokrotnie prosiła, żeby ten przestał ją "nękać", Edzio... po miesiącach ciszy postanowił znowu poruszyć jej temat.

trwa ładowanie posta...

Reakcja Poli na występ Edzia? "Obrzydliwi jesteście obaj"

Pola po niedługim czasie od zakończenia "Bitwy o Południe" dodała kilka słów o Edziu i Filipku na Stories. Co o tym sądzi? Cóż, nie jest zadowolona z obrotu spraw:

"Widziałam, obrzydliwi jesteście obaj i nie obchodzi mnie "dystansik", po prostu nie ma z mojej strony akceptu na takie akcje w moją stronę. Dziękuję, dobranoc. Dwóch osobników topki jedyne co potrafi wyciągnąć z kieszeni, to mój temat. Dajcie mi święty spokój. Zagrałam dziś charytatywnie dla Konrada i wyszłam stamtąd przeszczęśliwa, cieszę się że poszłam dalej" - przekazała Pola na Stories.

trwa ładowanie posta...

Czy raperzy byli zafiksowani na temacie Poli podczas bitwy freestylowej? Owszem, wyszło na to, że Edzio nie ma nic ciekawszego do powiedzenia. Kolejny raz wyciąga temat byłej partnerki i znęca się nad nią słownie. Słabe.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 256
Wy wiecie czym jest freestyle?
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jbcvibez,zgłoś
Wy wiecie co to freestyle
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Majlo,zgłoś
Kto to pisał ? Bzdury i tylko bzdury
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4