fame-mma
Fame MMA idzie na wojnę z "nielegalnymi retransmisjami". Sprawę bada prokuratura
High League 2: karta walk oraz pierwsza konferencja!

High League 2: karta walk. Co się wydarzyło na pierwszej konferencji?

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.01.2022 09:00

High League 2: karta walk zapowiada się świetnie! Dodatkowo w środę odbędzie się pierwsza konferencja drugiej odsłony hitowej gali walk

bGyRcXmH

Update: odbyła się pierwsza konferencja High League 2. Poznaliśmy na niej nowych zawodników, nową formułę Grand Prix oraz… Malik był coś zbyt elokwentny.

Znudzeni Fame MMA? Pato Prime MMA też wam jakoś nie podchodzi? High League 2, czyli idealna mieszanka sportowego podejścia Fame i… pierwiastka "co ja paczę" już w środę pokaże pierwszą konferencję!

High League 2: karta walk (update na 6.01.2022 r.)

Federacja High League z Malikiem Montaną jako głównym włodarzem, zaprezentowała już większość zawodników, którzy zawalczą na High League 2. Karta walk zawiera m.in. Czuuxa, Mini Majka, Disa czy Lexy! Main event to walka dwóch tuz polskiego internetu:

 • Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs. Michał "Owca WK" Owcarz
bGyRcXmJ

Reszta ogłoszonych zawodników też robi ogromne wrażenie:

 • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski kontra Maciej "Big Jack" Jarema;
 • Alan "Alanik" Kwieciński kontra Denis "Bad Boy" Załęcki;
 • Maciej "Zony" Zoniuk kontra Norbert "Dis" Gierczak;
 • Kuba Nowaczkiewicz kontra Hubert Dredziasty;
 • Piotr "Czuux" Czupryn kontra Piotr Edzio Bylina;
 • Agata "Fagata" Fąk kontra Lexy Chaplin;
 • Konrad Karwat kontra Mariusz "Super Mario" Sobczak.

High League 2: pierwsza konferencja

Pierwsza konferencja obędzie się 5 stycznia o godzinie 19:00 w Global Expo w Warszawie. Wtedy też poznamy pełną kartę walk oraz (oby!) jakieś niespodzianki. Może nowi zawodnicy na High League 3?

trwa ładowanie posta...

Transmisja będzie dostępna na kanale High League na YouTube.

High League 2: kiedy odbędzie się gala?

Druga gala High League odbędzie się 5 lutego w Krakowie na TAURON Arena. Obecna cena biletów zaczyna się od 70 zł za podstawowe miejsca.

bGyRcXmL

High League Grand Prix

W najbliższym czasie wystartuje też Grand Prix. Coś a’la turniej: 8 zawodników walczy o jedną nagrodę. Prawdopodobnie chodzi o model typu ćwierćfinał - półfinał - finał. Do wygrania będzie 500 tys. zł.

trwa ładowanie posta...

High League 2: dymy

Takowych zabrakło. Dosłownie zabrakło czegokolwiek. Ot, Maja Staśko się wkurzyła przez to, że ktoś wyzwany od bycia "babą". Było w miarę elokwentnie, Malik chyba przygotowywał swoje przemowy przed lustrem - bo wyszło nieźle.

HIGH League 2: I Konferencja (JEDYNA PRAWILNA WERSJA)

Pierwsza konferencja była nudnawa. Ot, Alan i Załęcki trochę pogryźli się i tyle. Brakuje nawet fejkowego konfliktu. Największy konflikt miał Alan podczas obliczania równania "108-90". Tyle.

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
fikoł,zgłoś
Tragedia. Konferansjer to kupa i to duża. Zawodnicy przeciętni. Ludzie narzekali na zimno,bo hala nie była ogrzewana. Malik sobą nie prezentuje nic. Coś tam mamrotał pod nosem na skórzanym fotelu. Najlepszy to właśnie ten fotel. Reszta to się kupy nie trzyma. Wróżę szybki koniec. Malik myśli, że na PPV zarobi jak FAME MMA, które na dzień dzisiejszy jest nr jeden w Polsce. Szczerze to nie lubię Malika bo dla mnie to jest gbur bez kultury . Tyle w temacie .
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Najjjka, katolicka tiktokerka, zawalczy na High League? Może z Mają Staśko?