AGB z prezentem dla Sławomira Mentzena

Zapytali posłankę o prezent dla Mentzena. Rozbrajająca odpowiedź

Źródło zdjęć: © Twitter - ADB, YouTube - Sławomir Mentzen / Twitter, YouTube
Natalia Witulska,
06.12.2023 11:30

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wzięła udział w mikołajkowej zabawie w Sejmie. Powiedziała, co kupiłaby Sławomirowi Mentzenowi.

Młodzieżowy kanał Orientuj.Się na TikToku zorganizował w Sejmie zabawę mikołajkową. Polityczki i politycy losowali parlamentarzystę bądź parlamentarzystkę i odpowiadali, jaki prezent by tej osobie sprezentowali. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk trafiła na Sławomira Mentzena. Przedstawicielka Lewicy krótko powiedziała, co przewodniczący Konfederacji by do niej otrzymał.

Mikołajkowy prezent dla Sławomira Mentzena

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Dziemianowicz-Bąk nie jest fanką żadnego przedstawiciela i przedstawicielki Konfederacji. Gdy więc na kartce ujrzała imię i nazwisko prawicowego polityka, jej mina bardzo szybko zrzedła. Przedstawicielka Lewicy nie musiała się jednak długo zastanawiać. Sławomir Mentzen otrzymałby od niej alkomat.

Odpowiedź polityczki odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. W niecałą dobę zdobyła 350 tys. wyświetleń i lawinę komentarzy. Większość internautów pochwaliła wybór upominku dla przewodniczącego Konfederacji. W komentarzach pod udostępnionym filmem można znaleźć dużo odwołań do wypowiedzi Sławomira Mentzena. W kampanii wyborczej stwierdził, że od piwa człowiek nie uzależnia się tak szybko jak od wódki. Powiedział również, że nie jest to napój alkoholika.

trwa ładowanie posta...

Po wypowiedzi Sławomira Mentzena wielu internautów zaczęło spekulować, czy przypadkiem przedstawiciel Konfederacji sam nie ma problemu z alkoholem. W mediach społecznościowych pojawiło się sporo wpisów analizujących podejście polityka do alkoholu. Mentzen zasłynął przecież z organizowania spotkań z wyborcami, na których lały się litry piwa. Viralowe stały się również nagrania, na których przewodniczący Konfederacji ledwo stoi na nogach.

Sławomir Mentzen czeka na prezent

Sławomir Mentzen odpowiedział na tiktoka, w którym Agnieszka-Dziemianowicz Bąk mówi, że wręczyłaby mu alkomat.

"Wyślijcie na ul. Grudziądzka 110, Toruń 87-100" - napisał krótko na X (Twitter).

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 51
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 18
real,zgłoś
SŁAWOMIR bądź zawsze sobą tak jak teraz jesteś i nawet nie odpowiadaj i nie odpisuj takiej czerwonej zarazie dla której płód w łonie matki to nie dziecko a małpka albo żyrafa którą w każdym dowolnym momencie można zutylizować według własnego widzi mi się albo zachcianki,szanuj się
Odpowiedz
6Zgadzam się4Nie zgadzam się
Chłopie, bardzo szanuje Ciebie za zdrowe podejście do tego burdelu ,jestec jednym z niewielu normalnych tak trzymaj
Odpowiedz
4Zgadzam się8Nie zgadzam się
Polskanr1,zgłoś
Polityczka niech sobie uprawia polityczke A politykę niech zostawi MĘŻCZYZNOM I KOBIETOM nie feministkom
Odpowiedz
9Zgadzam się7Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 30