Sławomir Mentzen wystartował z programem "Mentzen grilluje"

"Mentzen grilluje". Tłumaczy się z wadliwych ustaw

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
15.11.2023 18:00

Sławomir Mentzen postanowił zaangażować się w kolejne medium społecznościowe. Na X (Twitterze) powiadomił, że część przemyśleń będzie zamieszczać na Telegramie.

Sławomir Mentzen wiedząc, że wyborów nie wygrywa się na TikToku, postanowił założyć konto na kolejnym serwisie społecznościowym. Padło na komunikator Telegram, który zdobył popularność jako platforma, na której panuje "nieograniczona wolność". W dużym skrócie: Telegram miał pozostawać poza kontrolą państwa. Z tego względu służył m.in. jako komunikator dla dilerów różnych nielegalnych substancji.

Sławomir Mentzen poinformował followersów na X, że od tej pory będzie postować także na Telegramie. Informację opatrzył intrygującą zachętą.

Niewątpliwie wiele osób (w tym ja) poczuło się na tyle zaciekawionych, by wpaść na kanał Mentzena i zobaczyć, co takiego znaczą "rzeczy, które nie nadają się na Twittera".

trwa ładowanie posta...

"Mentzen grilluje" na Telegramie

"Rzeczy, które nie nadają się na Twittera" zapaliły w głowie czerwoną lampkę. Sławomir Mentzen mówił i pisał już kontrowersyjne rzeczy - jak choćby podważanie szkodliwości bicia dzieci - więc jakich wpisów można oczekiwać na "bezpiecznej" platformie, jaką ma być Telegram?

Po zrobieniu szumu (sprytna marketingowa zagrywka, nie powiem, że nie) Mentzen na Telegramie ogłosił, że będzie tam wrzucać "mniej istotne rzeczy", także z posiedzeń Sejmu.

Sławomir Mentzen założył Telegram
Sławomir Mentzen założył Telegram (Telegram)

Na sam koniec lider Konfederacji dorzucił ekskluzywną informację o stracie programu "Mentzen grilluje". W pierwszym odcinku opowiada o pierwszych obradach Sejmu i tłumaczy się ze swoich (i partyjnych) wpadek.

Jak do tej pory na Telegramie nie znalazło się nic kontrowersyjnego.

MENTZEN GRILLUJE #1: Pierwszy raz w Sejmie

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Janusz 🤓,zgłoś
Gierojom sława 🫡
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się