Mężczyzna chciał zostać goblinem

Wydał fortunę, żeby zostać goblinem. "Nie lubię ludzi"

Źródło zdjęć: © ungod.x.possession / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.08.2023 08:45

Pochodzący z Niemiec Danny Englert ma nietypowe zainteresowania. 24-letni mężczyzna spędził osiem lat, poddając się ekstremalnym modyfikacjom ciała. Wydał na przemianę niemałą sumę pieniędzy.

Osiem lat i ponad 2,7 tys. dol. (ok. 11 tys. zł). To cena, którą Danny Englert zapłacił, by wyglądać inaczej od innych ludzi. 24-latek poddał się ekstremalnym modyfikacjom ciała. Wszystko po to, by upodobnić się do goblina, stworzenia wywodzącego się z baśni i legend.

Englert, znany pod pseudonimem Possesion (Opętanie), jest pokryty tatuażami i kolczykami. W czoło wszczepił implanty mające przypominać rogi. Na tym nie poprzestał. Rozciął końcówkę języka, spiłował zęby i uciął fragmenty uszu.

trwa ładowanie posta...

Chce wyglądać jak goblin

- Nie lubię ludzi i tego, co sobie nawzajem robią, a także świata, w którym żyją. Chcę się poddawać modyfikacjom tak długo, aż przestanę wyglądać jak człowiek - powiedział dla "Jam Press".

Pierwszy kolczyk zrobił sobie w wieku 16 lat. Englert samodzielnie wykonuje większość modyfikacji. Wyjątkiem są te najbardziej skomplikowane, jak wszczepienie implantów, przy których prosi o wsparcie przyjaciół. Dzięki temu przechodzi transformację po kosztach.

24-latek skarży się, że odczłowieczył się do takiego stopnia, że przechodnie na ulicy krzyczą na niego "diabeł". Pewnego wieczoru został pobity przez grupę osób, którym nie spodobał się jego wygląd.

trwa ładowanie posta...

Marzy o wyglądzie goblina. Zapłacił bolesną cenę

- Jeden z implantów został tak uszkodzony, że część płytki wypadła mi spod skóry i musiałem ją usunąć, ale poza tym wszystko było w porządku - powiedział portalowi. Englert dodał pobicie do listy powodów, dla której nienawidzi rasy ludzkiej.

- Nie przejmuję się tym, co inni o mnie myślą i mówią o moim wyglądzie, bo robię to dla siebie. Jestem naprawdę podekscytowany perspektywą, dokąd zaprowadzi mnie ten projekt i ile czasu minie, aż go ukończę - powiedział dla "Jam Press".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 68
współczująca,zgłoś
Myślę, że bardziej niż ciało, poraniona jest jego dusza.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
tolek,zgłoś
Musi być bogaty bo z takim wyglądem to roboty nie znajdzie
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Utyka,zgłoś
Ups transformacja się nie udała wciąż wyglada na misia ze strychu
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16