Pogotowie sprzątające posprzątało u Krzysztofa Kononowicza

Sprzątnęła u Kononowicza. "Wyrzuciliśmy zepsute jedzenie"

Źródło zdjęć: © Wikipedia - Krzysztof Kononowicz / Wikipedia
Natalia Witulska,
08.04.2024 13:00

W sobotę 6 kwietnia na TikToku Pogotowia Sprzątającego pojawił się film, który polubiło już ponad 130 tys. osób. Specjalistki pokazały, jak doprowadziły do porządku mieszkanie Krzysztofa Kononowicza.

Krzysztof Kononowicz to polski działacz polityczny i samorządowy, aktywista lokalny, youtuber oraz patostreamer. Największą sławę zyskał w 2006 r. Wtedy kandydował na urząd prezydenta Białegostoku oraz do rady miejskiej. Wystąpił w studio TV Jard i wypowiedział słynne zdanie. Stwierdził, że chciałby, "aby nie było niczego".

Kononowicz stał się zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w internecie człowiekiem-memem. Regularnie udostępnia filmy na kanale YouTube, które średnio ogląda 25 tys. osób. W sobotę 6 kwietnia na profilu Pogotowia Sprzątającego na TikToku ukazał się film, w którym kobieta pokazała, jak wysprzątała mieszkanie aspirującego polityka.

Pogotowie Sprzątające u Krzysztofa Kononowicza

Pogotowie Sprzątające to profil na TikToku, który obserwuje ponad 250 tys. osób. Udostępnione filmy zebrały łącznie trzy miliony polubień. W materiałach wideo ekipa zdradza, w jaki sposób sprzątać szybko oraz dokładnie. Dodatkowo pokazuje najbardziej hardkorowe z otrzymanych zleceń. Często są to zapuszczone mieszkania czy stare domy. W najnowszym filmie Pogotowie Sprzątające udało się do lokum Krzysztofa Kononowicza.

- Dostaliśmy zlecenie na posprzątanie hardkorowej chaty. Część z was na pewno ją zna, bo notorycznie oznaczacie mnie pod tamtymi filmami. Kiedyś wam powiedziałam, że jeśli nadarzy się okazja, to będziemy tu sprzątać i bardzo proszę. Domowa rewolucja z Pogotowiem Sprzątającym - słyszymy na początku udostępnionego TikToka.

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

- To było nie lada wyzwanie. Miałyśmy wyczyścić, gdzie się da, co się da i na ile pozwoli sam gospodarz. Przede wszystkim wytarłyśmy wszystkie pajęczyny, kurze, gdzie było dojście. Wyrzuciliśmy niepotrzebne śmieci i zepsute stare jedzenie. W takich przypadkach nie da się wszystkiego idealnie doczyścić i skupiamy tym, żeby usunąć największy brud - powiedziała specjalistka z Pogotowia Sprzątającego.

trwa ładowanie posta...

Brudne mieszkanie Krzysztofa Kononowicza

Ekspertki z Pogotowia Sprzątającego pokazały, jak wyglądał pokój przed i po sprzątaniu. Powiedziały, że wymieniły dywan, ceratę na stole, a także koce oraz pościel na kanapie. Dodatkowo doprowadziły do porządku kuchnię. Odkurzyły cały kurz oraz pozbyły się wiszących pajęczyn. Internauci w komentarzach stwierdzili jednak, że mieszkanie szybko wróci do stanu sprzed wyczyszczenia. Żartowali również, że sprzątany był pałac prezydencki.

Komentarze pod TikTokiem ze sprzątania mieszkania Kononowicza
Komentarze pod TikTokiem ze sprzątania mieszkania Kononowicza (Internauci , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 25
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 129
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 15
  • emoji kupka - liczba głosów: 111
ez?.........,zgłoś
Kononowicz powienien uwolnic sie od mlecznej ekipy jeszcze dalo by sie go jakos uratowac
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Federacja Schabowych,zgłoś
Warto bardziej pochylić się nad tematem i napisać artykuł o tym jak Krzysztof Kononowicz jest wykorzystywany przez tzw. Mleczną ekipę
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Antypatusy,zgłoś
Też mi sprzątanie. Cerat starych nie wyrzuciły a umyły. Tam pół tej chaty powinno się wywalić i spalić zamiast tylko odkurzyć i umyć.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 65