Ralph Kaminski przebrany za półnagą kobietę

Ralph Kaminski przebrany za Wenus. Jaki kostium w tym roku?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
31.10.2023 12:30

Ralph Kaminski od kilku lat chwali się w internecie swoimi przebraniami na Halloween. Duża część z nich wzbudziła kontrowersje. Za co artysta przebierze się w tym roku?

Przyjęcia halloweenowe rozpoczną się za kilka godzin. Większość celebrytów zdradziło już swoje stylówki na kostiumowe imprezy. Zagraniczne gwiazdy przebrały się za m.in. Britney Spears, Roszpunkę czy Marilyn Monroe. Ralph Kaminski postanowił przypomnieć fanom, jak wyglądały jego halloweenowe stroje w ubiegłych latach. Piosenkarz zaprezentował kostiumy, które w większości wzbudziły kontrowersje.

Ralph Kaminski jako Michał Szpak

Ralph Kaminski to artysta znany z takich produkcji jak "Morze", "Młodość" czy najnowszy "Bal u Rafała". Ostatnimi czasy twórczość piosenkarza nabiera popularnościrozgłosu. Występy w programach takich jak "Top Model" skutecznie budują publiczność Kaminskiemu.

Ralph Kaminski przebrany za MIchała Szpaka
Ralph Kaminski przebrany za MIchała Szpaka (Instagram)

Ralph Kaminski dodał na Instagrama wpis, w którym zaprezentował swoje przebrania halloweenowe z poprzednich lat. Artysta w zeszłym roku założył strój inspirowany obrazem Sandro Botticellego - "Narodziny Wenus". Kostium półnagiej postaci wywołał burzę w komentarzach pod ubiegłorocznym zdjęciem. Dwa lata temu wokalista sięgnął do rodzinnych korzeni i ucharakteryzował się na kuzyna - Michała Szpaka. Cofając się o jeszcze jeden rok, można było zobaczyć Kaminskiego w roli marynarza. Piosenkarz zamieścił także zdjęcie z wczesnych lat jego działalności. Artysta pracujący niegdyś w Starbucksie przebrał się za upiornego pracownika kawiarni.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Ralph Kaminski zdradza, że nie może doczekać się, aby zobaczyć wszystkie osoby, które przebiorą się za niego. Fani podchwycili pomysł i w komentarzach wyznają, że przebiorą się za idola: "Mówisz, masz! Ciut się boję jak odwzoruje włosy, ale lubię wyzwania".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1