Ralph Kaminski w szoku. Nie smakują mu krakowskie zapiekanki?

Ralph Kaminski w szoku. Nie smakuje mu kultowa przekąska

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
29.04.2024 10:15

Rafał Stanisław Kamiński, znany jako "Ralph Kaminski", opublikował kontrowersyjną opinię. Na portalu X narzeka na kultowe zapiekanki z krakowskiego Okrąglaka. Artysta tęskni za dawnymi recepturami: "ciężko znaleźć teraz takie, jak dawno temu". Fani pocieszają piosenkarza i polecają inne lokale.

Rafał Sanisław Kamiński, działający pod pseudonimem "Ralph Kaminski", to polski artysta. Piosenkarz jest znany z utworów takich jak "Kosmiczne Energie", "Autobusy" czy "2009". Ogromną popularność zdobył dzięki najnowszej płycie "Bal u Rafała". W lutym tego roku odbyła się pożegnalna trasa karnawałowej ery, po której artysta zdecydował się na przerwę od występów na żywo. Koncerty odbyły się na największych halach w Polsce m.in. na Torwarze, Hali Stulecia czy Polsat Plus Arenie Gdynia.

Ralph Kaminski z wizytą w Krakowie

Ralph Kaminski odwiedził miasto Smoka Wawelskiego. Piosenkarz przyjechał na Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "OFF Camera". Wydarzenie odbywa się w dniach od 26 kwietnia do 5 maja. Artysta zjawił się w Krakowie, ponieważ niedawno zagrał w filmie "Treasure". Podczas festiwalu odbyła się uroczysta premiera produkcji oraz panel Q&A z reżyserką Julią von Heinz.

trwa ładowanie posta...

Ralph Kaminski tęskni do dawnego smaku zapiekanek

Kraków to kolebka polskiej historii i kultury. Poza cennymi zabytkami takimi jak Wieża Mariacka czy Sukiennice słynie również z regionalnej kuchni. Na rynku bez problemu można kupić obwarzanki lub kiełbasę krakowską. Obowiązkowym punktem wycieczki po mieście są zapiekanki sprzedawane w Okrąglaku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Ralph Kaminski skorzystał z okazji i wybrał się do kultowej miejscówki. Piosenkarz zamówił klasyczną zapiekankę z pieczarkami, serem i ketchupem. Niestety nie przypadła mu do gustu. Artysta opublikował zdjęcie jedzenia na portalu X i skomentował słowami: "Nie smakowały mi. Ciężko znaleźć teraz takie, jak dawno temu".

trwa ładowanie posta...

Wielu fanów Kaminskiego przyznało mu rację. W komentarzach piszą: "wczoraj z bratem mówiliśmy właśnie, że dziś prawdziwych zapiekanek już nie ma", "bo trzeba przyjechać do Nowej Huty w Krakowie i pójść na zapiekanki na placu w Bieńczycach", "przereklamowane niestety", "ale to zapiekanki na Kaziku teraz takie ubogie? Szok i niedowierzanie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
Leszek,zgłoś
Dawno temu? Dawno temu to 30, 40 lat temu. Ile on wtedy lat mial? Prawdziwe zapiekanki to lata 80+ i pierwsza połowa lat 90. Potem już nie było prawdziwych zapiekanek. Zapiekanki skończyły się,cgdy zamiast robić je na miejscu zaczęto dowozić je z wytwórni w foliowych woreczkach. Skończył się aromat i niepowtarzalny smak.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Polak,zgłoś
Artysta.. to chyba jakieś żart. Artysta he he he.
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
Egon Olsen,zgłoś
A kto to jest ?? To ktoś znany? Tak tylko pytam bo ja nie znam typa.
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 10