Ralph Kaminski upublicznia wizerunek hejterów.

Nowe hobby Ralpha Kaminskiego. Piosenkarz pokazuje twarze hejterów

Źródło zdjęć: © Dawid Grzelak / Facebook
Oliwia Ruta,
04.10.2023 15:30

Ralph Kaminski od kilku dni wrzuca na swojego X screeny niemiłych komentarzy. Artysta zazwyczaj dodaje kilka słów od siebie. Czy hejterzy przestraszą się upubliczniania ich wizerunku?

Ralph Kaminski prawdopodobnie ma dość obraźliwych komentarzy na temat jego wyglądu. Znalazł on sposób na skłonienie hejterów do refleksji. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Artysta upublicznia i wypowiada się na temat komentarzy, które dostaje pod postami na swoich mediach społecznościowych.

Ralph Kaminski przypomina o szacunku

Szerzenie nienawiści do innych osób jest bardzo szkodliwe. Wszystkie osoby prywatne, mali twórcy oraz wielkie gwiazdy muszą stawiać czoła opinii publicznej codziennie. Internet stał się niestety komfortowym miejscem dla hejterów, którzy czują się bezpiecznie, kierując obraźliwe komentarze w stronę innych. Takie osoby mają poczucie anonimowości. Nie obawiają się konsekwencji, jakie niosą ich działania.

c
c (Dominika Scheibinger , Facebook)

Ralph Kaminski od pewnego czasu upublicznia obraźliwe komentarze, które dostaje pod zamieszczanymi treściami w mediach społecznościowych. Piosenkarz pokazuje, że nikt nie jest anonimowy w swoim działaniu.

trwa ładowanie posta...

Artysta ostatnio znów wrzucił na swojego X'a komentarz internautki. Do tematu podszedł bardzo humorystycznie. Czy hejterzy Ralpha Kaminskiego w końcu się zreflektują? Jak długo piosenkarz będzie prowadził akcję?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 105
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 26
Maria J.,zgłoś
Ralph,ignoruj hejterow.Nie czytaj glupot.Szkoda czasu na prymitywizm.Fani Ciebie uwielbiają i Twoja piękną muzykę.Jestes wykształconym artystą i doskonale wiesz co robić na scenie,jak nam dawać radość. Nie trać czasu ani zdrowia na głupie zaczepki.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kulfon,zgłoś
Kiedy nie ma zbyt wiele do zaoferowania jako artysta, trzeba na siebie zwrócić uwagę w inny sposób.
Odpowiedz
6Zgadzam się10Nie zgadzam się
Zocha,zgłoś
A już się wystraszyłam,że zadrze kieckę i coś pokaże,co za ulga,że to nie to.
Odpowiedz
8Zgadzam się9Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 20