Ralph Kaminski w ogniu krytyki

Ralph Kaminski chodzi do banku w sukience? "Ja robię sztukę"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
26.01.2024 14:30

Ralph Kaminski udzielił wywiadu na Kanale Sporotwym. Porozmawiał o sztuce i karierze z Małgorzatą Domagalik. Internauci najeżdżają na artystę.

Ralph Kaminski to polski artysta. Piosenkarz jest znany z piosenek takich jak "Kosmiczne Energie", "2009" czy "Bal u Rafała". Jego twórczość oraz image sceniczny dla jednych są fascynujące, a dla drugich zbyt kontrowersyjne. Mimo podzielności zdań, Ralph ma wielu wspierających fanów. Niestety nie każdy rozumie zamysł artysty. W sieci pojawia się masa hejtu i krytycznych komentarzy na temat jego osoby oraz utworów, które stworzył.

Ralph Kaminski tłumaczy sztukę

25 stycznia na profilu "Kanał Sportowy" pojawił się wywiad z Ralphem Kaminskim. Rozmowę o jego sztuce, twórczości i karierze poprowadziła Małgorzata Domagalik w ramach programu "Niech Gadają". Fani artysty są zachwyceni, że udzielił tak wyczerpującego wywiadu. Mają jednak za złe prowadzącej, że ta czasem nie pozwalała dokończyć Ralphowi wypowiedzi: "jak mnie denerwuje to, kiedy podczas wywiadu nie daje Ci się wypowiedzieć do końca, tylko ciśnie swoją narrację. Dobrze sobie z tym poradziłeś".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

RALPH KAMINSKI U MAŁGORZATY DOMAGALIK. NIECH GADAJĄ #74

Najnowszy wywiad Ralpha wzbudził kontrowersje wśród użytkowników portalu X. Najbardziej inwazyjna okazała się być część, gdy artysta tłumaczył swój stosunek do hejterów na przykładzie piosenki "Pies". Twórca po raz kolejny zaznaczył, że szczekanie to jedynie metafora. Dodatkowo powiedział: "jak ubieram się w sukienkę czy make-up czy kostium, to ja robię sztukę, a nie idę do banku załatwiać swoje sprawy". Ralph podkreśla, że jest świadomym artystą.

W odpowiedzi na fragment wywiadu pewien internauta napisał: "Nie Ralph. Szczekanie to nie jest żadna sztuka. Możesz powtórzyć te kłamstwo 100 razy, a dalej szczekanie będzie świadczyło jedynie o tym, że pod czaszką dzieją się złe rzeczy. Sztuka zdycha przez takich ludzi". Użytkownicy portalu X zgadzają się z opinią i dodają: "Ja jak go pierwszy raz na oczy zobaczyłem, to myślałem, że on jest komikiemparodią współczesnego artysty", "Ralph myli swój kicz ze sztuką".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Pionier,zgłoś
Czy to jest syn Gracjana Roztockiego?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Drzymała,zgłoś
Kocham Ralpha.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Miś,zgłoś
Kiego ona cały czas przerywa, nie da się tego oglądać...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8