Ralph Kaminski skarży się na zapachy we Francji

Ralph Kaminski krytykuje linie lotnicze. "Śmierdzi z kibla"

Źródło zdjęć: © Facebook - Ralph Kaminski
Oliwia Ruta,
10.10.2023 10:30

Ralph Kaminski ostatnio ma pecha do zapachów. Wakacyjna podróż do Francji nie pozwoliła mu zaczerpnąć świeżego powietrza. Z czym artysta musiał zmierzyć się na urlopie?

Ralph Kaminski to artysta o oryginalnym image'u scenicznym. Piosenkarz słynie ze zmiennego stylu muzycznegorozbudowanych projektów. Całe lato Ralph był w trasie. Ciągłe koncerty i festiwale sprawiły, że Kaiminski potrzebował odpoczynku, więc wyjechał na zasłużony urlop. W tym roku artysta zdecydował się odwiedzić Francję, natomiast zamiast zapachu pysznych croissantów doświadczył nieco innych aromatów.

Francuskie śniadanie Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski 7 października podzielił się z fanami w aplikacji X zdjęciem śniadania. Na talerzach można zobaczyć sałatkę, omleta jajecznego, awokado i koszyk z pieczywem. Dodatkowo na stole stoi karafka z wodą oraz kawa. Tak pysznie zapowiadający się posiłek niestety stracił swój urok, gdy artysta poczuł nieprzyjemny zapach. Jak napisał w poście, ktoś palił papierosy obok miejsca jego konsumpcji. Miejmy nadzieję, że chociaż delikatne promyki słońca uratowały klimat śniadania we Francji.

trwa ładowanie posta...

Odór w ekskluzywnych liniach lotniczych

Ralph Kaminski miał wyjątkowego pecha podczas pobytu we Francji. Jego czuły węch został nadwyrężony kilkukrotnie. Kolejną sytuacją, w której artysta spotkał się z nieprzyjemnym zapachem, była podróż samolotem. Piosenkarz zdecydował się na rejs ekskluzywną linią lotniczą Air France, która jest jedną z największych linii lotniczych świata. Ralph niestety nie doświadczył luksusu na pokładzie samolotu. Artysta skarżył się na cenę biletu oraz odór wydobywający się z toalety. Był wyraźnie zdegustowany sytuacją.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 23
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 43
Czy Ralph zaczyna gwiazdorzyć? Kibicuję Jego karierze, zachwycam się Jego wrażliwością i talentem. Dotychczas sprawiał wrażenie skromnej osoby. Nie chciałabym zmienić o Nim dobrego zdania po tych absurdalnych wpisach z podróży do Francji. Pozdrawiam
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ciepły,zgłoś
Przed tobą nic nie śmierdziało.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Rsfalala,zgłoś
No szok. Nie wiem co z tym zrobić. Avokado i sałatka już nigdy nie będą smakowały. Mam nadzieję, że to się zmieni wraz z władzą. Nie da się słuchać problemów tych patocelebrytów.
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 25