x

Ralph Kaminski niedoceniony przez "Vogue"? Fani zszokowani

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
24.04.2024 16:30

Rafał Stanisław Kamiński, znany jako "Ralph Kaminski", opublikował bulwersujący post. Artysta żali się internautom, że nie jest zapraszany na imprezy organizowane przez "Vogue". Fani piosenkarza pocieszają go: "Oni się nie znają po prostu". Czy popularny magazyn odpowie na zarzut artysty?

Rafał Sanisław Kamiński, działający pod pseudonimem "Ralph Kaminski", to polski artysta. Piosenkarz jest znany z utworów takich jak "Kosmiczne Energie", "Autobusy" czy "2009". Ogromną popularność zdobył dzięki najnowszej płycie "Bal u Rafała". W lutym tego roku odbyła się pożegnalna trasa karnawałowej ery, po której artysta zdecydował się na przerwę od występów na żywo. Koncerty odbyły się na największych halach w Polsce m.in. na Torwarze, Hali Stulecia czy Polsat Plus Arenie Gdynia.

Ralph Kaminski pojawił się w "Vogue"

"Vogue" to popularny amerykański magazyn poruszający tematykę modową. Obecnie gazeta dostępna jest w większej ilości krajów, w tym w Polsce. W dalszym ciągu jest kojarzona z czymś prestiżowym. Wiele gwiazd z show biznesu pragnie, aby znaleźć się na okładce "Vogue" lub udzielić tam wywiadu.

trwa ładowanie posta...

Pod koniec zeszłego roku Ralph Kaminski pochwalił się, że udało mu się porozmawiać z dziennikarką ekskluzywnego magazynu. Wywiad oraz sesja zdjęciowa piosenkarza ukazały się w grudniowym wydaniu "Vogue". Artysta był zachwycony efektami współpracy z miesięcznikiem.

Piosenkarz niedoceniony przez "Vogue"?

Ralph Kaminski opublikował wpis, w którym żali się internautom na magazyn. Artysta wyjawia, że "Vogue" nie zaprasza go na imprezy: "'Vogue' nigdy nie zaprasza mnie na swoje parties, myślicie że jestem za mało Vogue?".

trwa ładowanie posta...

Wielu fanów piosenkarza postanowiło go wesprzeć. W komentarzach uspokajają i radzą: "nie chcą wpuścić drzwiami, wejdź oknem i zrób im tam niesamowite show", "Za bardzo. Nie chcą żebyś ich przyćmił", "Jesteś za bardzo vogue, boją się, że ich przyćmisz", "Jesteś too much vogue. Oni nie byliby vogue enough", "Po co Ci ten 'Vogue'? Daj spokój", "więcej czerni i cekinów".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Ewunka,zgłoś
Niech tego Pana uwazaja za Artyste .wolna wola.dla mnie nie jest. No i troche pokory chlopie.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Obiektywny,zgłoś
Byłbymm zszokowany, gdyby Ralph Kamiński ZOSTAŁ DOCENIONY przez Voque - oznaczałoby to, że opiniotwórcza gazeta schodzi na psy.
Odpowiedz
16Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Anty,zgłoś
Przestancie juz promowac artystow jednej.piosenki. Pan nie umie spiewac owszem robi sobie swoje show ale bez przesady zeby promowac jego kolorowe jarmarki i spiew typu spiewac kazdym moze.
Odpowiedz
16Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6