Fani Ralpha Kaminskiego bronią go przed negatywnymi komentarzami

Fani Ralpha Kaminskiego bronią idola. Hejt na DJ'a Rafała

Źródło zdjęć: © Instagram: ralphkaminski / Canva, Instagram: ralphkaminski
Weronika Paliczka,
19.09.2023 11:15

Fanki i fani Ralpha Kaminskiego postanowili obronić swojego idola przed całym złem tego świata. Nawet, jeśli to "zło" stanowią osoby zostawiające niepochlebne komentarze pod postem Radia 357.

Ralph Kaminski może pochwalić się jednym z najbardziej oddanych fandomów na polskim rynku muzycznym. Choć na przestrzeni ostatnich kilku lat średnia wieku jego fanów drastycznie wzrosła, to jednak nie można odmówić im miłości do artysty i zawziętości w bronieniu jego dobrego imienia.

Obrońcy Ralpha Kaminskiego w natarciu

Jeśli gdzieś w internecie pojawiają się negatywne komentarze dotyczące Kaminskiego, automatycznie przybywają tam też jego fani. Zadziało się to również pod postem Radia 357 dotyczącym audycji "DJ'a Rafała".

Pod zdjęciem Ralpha z podpisem: "Jak myślicie, co siedzi w głowie tego zadumanego DJ-a Rafała? Wspomina najlepsze wakacyjne chwile, myśli o nowych pomysłach na utwory, czy może zastanawia się nad wyborem muzyki do swojej audycji? Włączcie Radio 357 po 18:00, a być może poznacie odpowiedź na to pytanie!" pojawił się szereg komentarzy od użytkowników, których nie obchodzi, o czym myśli DJ Rafał.

Jeden ze słuchaczy radia napisał: "zastanawia się, ile osób dziś znów wyłączy radio". Drugi komentarz uderzał w kontrowersyjną piosenkę "Pies": "poszczekał sobie, to teraz zapewne zacznie miałczeć". Pewien internauta stwierdził natomiast, że Ralph nie myśli o niczym, a w jego głowie jest pustka. Kolejny zakpił z jego nietypowych stylizacji i stwierdził, że zapewne rozważa, czy włożyć białą suknię czy różową. Pojawił się także komentarz dotyczący tego, co można robić w trakcie trwania audycji DJ'a Rafała: "bardzo dobra audycja... idealny czas do nadrobienia podcastów z weekendu".

trwa ładowanie posta...

Na miejscu od razu pojawili się obrońcy Ralpha Kaminskiego. Zalali post Radia 357 komentarzami wychwalającymi audycję, dobór muzyki oraz Ralpha w roli prowadzącego.

Fani bronią Ralpha Kaminskiego
Fani bronią Ralpha Kaminskiego (Facebook)

Jedna z fanek artysty napisała: "Każdy poniedziałek po południu rezerwuję na słuchanie 357. DJ Rafał to mój ulubiony artysta, cudowny człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Jego playlista jest zawsze oryginalna, na pewno nie mainstreamowa, są to jego osobiste wybory i fascynacje. Można lubić, można nie. Ale właśnie o to chodzi w niezależnym radiu, któremu patronujemy z własnego, suwerennego wyboru. Każdy z nas wybiera coś dla siebie. Pozdrawiam".

Inna komentująca dodała, że włącza audycję Ralpha co tydzień: "Dziękuję za dziś. Zasłuchuję się każdego tygodnia i zawsze zachwyca mnie coś nieoczywistego. Piękny czas dla mnie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 37
Mam nadzieję, że kiedyś spotka go sprawiedliwość.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gosc,zgłoś
Juz rosnie kolejny yanni chyba. Nudzi i meczy to juz.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gosc,zgłoś
Juz mnie znuzyly przebierania jego,szpaka,zrobil sie przerost formy nad trescia. Wurst wiedenski juz byl wczesniej,choc nie spiewal. Prawdziwa muzyka nie potrzebuje przebieranek,sukni slubnych,sukienek i makijazu.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 10