Oskar Szafarowicz przepowiada przyszłość opozycji

Oskar Szafarowicz przewiduje przyszłość. Widzi Donalda Tuska na pielgrzymce

Źródło zdjęć: © agencja Forum
Maja Kozłowska,
11.07.2023 10:00

Oskar Szafarowicz żyje nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Działacz PiS doskonale wie, że to gra o wszystko.

Oskar Szafarowicz ma ostatnio pełne ręce roboty. Zdał letnią sesję na Uniwersytecie Warszawskim (ze świetnymi wynikami, trzeba przyznać), więc na pełen etat zaangażował się w działalność polityczną. Teraz na tapecie jest oczywiście kwestia imigrantów, rocznica Wołynia, a także (regularne) wypominanie "hańby rządów Donalda Tuska".

Szafarowicz postanowił jednak, że na tym nie poprzestanie i... zabawił się we wróżkę. Co prawda nic nam nie wiadomo o tym, żeby chociaż postawił tarota, aczkolwiek nie przeszkadzało to PiSfluencerowi w przewidywaniu przyszłości.

Szafarowicz ironicznie o opozycji: to na pewno się wydarzy

Zaczęło się od tweeta Wojciecha Sadurskiego - prawnika, filozofa i profesora nauk prawnych. Ten napisał, że wybory, które odbędą się jesienią, będą wyborami o wszystko. Z tą częścią wpisu nie ma co dyskutować. Niepokój budzi jednak to, co dzieje się dalej. Prof. Sadurski twierdzi, że, jak to na wojnie - wszystkie chwyty "poza bezprawnymi" są dozwolone. W tym koalicja z Konfederacją. Nazywa to później "kompromisem z zasadami" i "weberowską etyką odpowiedzialności". Krótko mówiąc - dla Sadurskiego sojusz z Konfederacją byłby mniejszym złem od kolejnej kadencji rządów PiS.

trwa ładowanie posta...

Od wpisu Sadurskiego błyskawicznie odbił się Szafarowicz. PiSfluencer tym razem odpłynął naprawdę mocno. W swoich przewidywaniach wymienił, do czego dopuszczą się liderzy opozycji, aby zgarnąć kawałek wyborczego tortu.

Sam nie wiem, który punkt bawi najbardziej: Donald Tusk pielgrzymujący na kolanach do Częstochowy czy może jednak Włodzimierz Czarzasty w T-shircie z Żołnierzami Wyklętymi? Szymon Hołownia debatujący nad sprawą Polexitu i węgla to też solidny kandydat.

trwa ładowanie posta...

Ciekawe, do czego posuną się członkowie PiS, aby zabłysnąć podczas wyborów. Już zdążyli podarować drogocenny miecz za czasów Mieszka I o. Rydzykowi, więc muszą się naprawdę postarać, jeśli chcą zrobić wrażenie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 50
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 123
Rany boskie,zgłoś
Konkurencja nagle wyrosła dla jasnowidzów..... widzę, jak chyłkiem ktoś po ciemku się skrada, kim on jest, nie znamy dziada.........to tylko ja, piszczy Oskarek cichutko, już nie będę przeszkadzał pozwólcie, choć na krótko wejść na wasze podwórko ........ poszedł, za chudy jesteś
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Polak,zgłoś
Pań nikt. Za wszelką cenę chce zaistnieć. Wybrał statek który tonie!!!!!
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
a ja widze jak oskarek ma rece pełne roboty w areszcie sledczym za załamanie prawa w czasie wyborów.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 71