Oskar Szafarowicz pokazał ocenę z kolokwium

Szafarowicz pochwalił się oceną z kolosa. Posypały się gratulacje

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.06.2023 11:15

Oskar Szafarowicz, którego nazwisko pomyliła nawet jego ulubiona TVP, pochwalił się oceną z kolokwium z prawa konstytucyjnego. Piątki nie dostał, ale i tak nie jest źle.

Młody działacz PiS i student prawa na Uniwersytecie Warszawskim, którego wyrzucenia z uczelni domagają się jego rówieśnicy, szykuje się aktualnie do sesji egzaminacyjnej. Jak wiadomo, ten najtrudniejszy okres w studenckim życiu poprzedzają różne wejściówki i kolokwia, które mają na bieżąco weryfikować wiedzę żaków.

trwa ładowanie posta...

Szafarowicz szykuje się do sesji

Oskar Szafarowicz w ostatnim czasie pisał kolokwium z prawa konstytucyjnego. Swoim wynikiem pochwalił się w mediach społecznościowych. A przypomnijmy, że internauci byli wobec niego bezlitośni, gdy pokazał wyniki matur.

"Wszystkim zatroskanym dziękuję - nie jest źle (4+), ale szykuję się porządnie do sesji, proszę trzymać kciuki, egzamin już niebawem" - przekazał na Twitterze Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...

"PS Pozdrawiam zwłaszcza przejęte moim losem i zaangażowane politycznie po stronie opozycji studentki" - dodał ironicznie młody działacz PiS.

Tomasz Słowiński, dziennikarz i również zwolennik partii rządzącej, szczególnie polecił Szafarowiczowi prawo rzymskie. Ten jednak zdał je na piątkę już na pierwszym roku i to "u profesora, któremu daleko od poglądów konserwatywnych".

Nic, tylko pogratulować

Pod wpisem Szafarowicza posypały się niemal same gratulacje.

"Grtl! ;) Ależ ich wkurzasz ;P" - napisał publicysta Miłosz Lodowski, który nawet podał dalej post swojego młodszego kolegi. Określił w nim Szafarowicza "wredną bestią".

trwa ładowanie posta...

"Trzymamy kciuki za Ciebie i za wszystkich studentów wspierających PiS" - przekazał Piotr Polak, Poseł na Sejm RP.

"Gratulacje i powodzenia. Bogu dziękuję za piękną i mądrą polską młodzież. Dobrze, że jesteście" - napisała Mirka Maciejewska, wychwalając urodę i intelekt PiSfluencera.

Większość komentarzy miała pozytywny wydźwięk, a nawet pojawiały się takie, które sugerowały, że "Oskar będzie dobrym ministrem". Z kolei te negatywne można policzyć na palcach jednej ręki.

Szafarowicz zaprasza na spotkanie

A jeżeli ktoś z was chciałby bezpośrednio pogratulować Oskarowi i uścisnąć mu dłoń, niebawem będzie taka okazja. Szafarowicz opublikował bowiem na Instagramie zaproszenie na dwa wydarzenia, podczas których będzie można go spotkać.

trwa ładowanie posta...

"Kochani, zapraszam już w najbliższym czasie na dwa wydarzenia pełne miłości, wiary, nadziei, dobrej energii: W najbliższy czwartek w Boże Ciało na piękną procesję do mojego rodzinnego Łowicza; Natomiast w niedzielę 18 czerwca w Warszawie na Marsz Życia i Rodziny. Bądźmy razem" - zachęca Szafarowicz.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 29
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 68
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 28
  • emoji kupka - liczba głosów: 262
bąk józio,zgłoś
Piński dziennikarzem?????? Ale jaja,ale jaja
Odpowiedz
2Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Mot.s,zgłoś
Jesteś jeszcze młody pożyjesz zobaczysz
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Po tytule wydawało się że sensacja brzmi że jest wtyczką lgptq w pisie
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 122
Komentarze (122)
Powrót