Pełnia Księżyca lipiec

Pełnia Księżyca w lipcu. Jak oddziałuje na nas Koźli Księżyc?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,01.07.2023 15:00

Już na samym początku lipca będziemy mogli doświadczyć pełni Księżyca. Co przygotował dla nas Burzowy Księżyc i na czym warto się skupić w trakcie trwania pełni?

Pod względem astrologicznym czerwiec upłynął nam całkiem przyjemnie. Mieliśmy emanującą dobrą energię pełnię Księżyca w Strzelcu i dość miły nów Księżyca w znaku Bliźniąt. Czy lipiec pod tym względem będzie gorszy?

Wychodzi na to, że nie. Zodiakary zapowiadają, że pełnia Księżyca w lipcu emanuje dobrą energią i tłumaczą, na jakich aspektach życia powinniśmy się skupić. Dlaczego ta pełnia bywa też nazywana Pełnią Koźlego Księżyca?

Pełnia Księżyca w lipcu, czyli Pełnia Koźlego Księżyca

W lipcu pełnia Księżyca wypada w znaku Koziorożca. Szczyt tego zjawiska będziemy mogli obserwować już 3 lipca o 13:40. Przypominam jednak, że pełnia oddziałuje na nas parę dni przed i parę dni po, więc jeśli nie będziecie mogli zasnąć, to już wiecie, kogo winić.

Lipcowa pełnia Księżyca bywa też nazywana Pełnią Koźlego Księżyca, Sienną Pełnią lub Burzowym Księżycem, a nazwy są oczywiście związane z tym, co możemy zaobserwować w przyrodzie. W tym czasie samice sarny zrzucają swoje poroże, następują zbiory plonów, a do tego często pojawiają się burze.

W trakcie pełni Księżyca w lipcu czeka nas też superpełnia, bo Księżyc znajdzie się bardzo blisko Ziemi. Jego tarcza będzie wydawała się większa i jaśniejsza niż zazwyczaj. Jak przygotować się na to zjawisko?

trwa ładowanie posta...

Pełnia Księżyca w lipcu. Jak przygotować się do Burzowego Księżyca?

Twoja Czarownica w tiktoku mówi, że pełnia Księżyca w lipcu ma potężną energię i specjalną moc. Zaznacza, że możemy podczas niej chcieć zmienić swoje życie na lepsze i radzi, byśmy zwracali uwagę na prorocze sny.

- To pierwsza pełnia po przesileniu letnim. Koziorożec uwielbia, gdy wszystko jest zorganizowane. Możesz więc odczuwać nagłą potrzebę posprzątania w szafie lub w całym domu, a nawet uporządkowania swojego życia - mówi tiktokerka.

Z kolei Trenerka Pozytywności na Instagramie zaznacza, że pełnia Księżyca w Koziorożcu zaprasza nas do podejmowania niezwykłych i trudnych zadań, za które świat ma nam podziękować. To doskonały czas na tworzenie planów i realizację zadań.

"Pełnia Księżyca w Koziorożcu wzmacnia w naszych duszyczkach piękną odwagę. Wespnij się na ten szczyt, weź w ręce swoje życie, odpowiedzialnie podejmij decyzję, którą odwlekasz w czasie, pokonaj przeszkody, które sama sobie tworzysz, staw czoła wyzwaniom, które trzymają cię w jednym miejscu" - pisze Trenerka Pozytywności. Jak widać, dobra astrologiczna passa nie będzie nas opuszczała!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2