Oskar Szafarowicz skomentował Donalda Tuska i Trybunał Stanu dla Glapińskiego

Oskar Szafarowicz o Donaldzie Tusku. "Nasze Słońce Narodu"

Źródło zdjęć: © Facebook - Oskar Szafarowicz, Piętka Mieszko / AKPA, Facebook
Natalia Witulska,
28.03.2024 10:30

Oskar Szafarowicz pochwalił się na platformie X, że wraz ze swoją koleżanką Mironą Hołdą odkrył, co przeszkadza rządzącemu Donaldowi Tuskowi. Premiera nazwał "Słońcem Narodu" i zdradził, że to Adam Glapiński sypie mu piach w tryby.

Oskar Szafarowicz to działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości, student prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz kandydat na radnego Warszawy. Prężnie działający aspirujący polityk jest jednym z najbardziej aktywnie udzielających się w mediach społecznościowych przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy. Na platformie X udostępnia od kilku do kilkunastu wpisów dziennie, które osiągają milionowe zasięgi.

Pomiędzy byciem studentem oraz wschodzącym politykiem, Oskar Szafarowicz próbuje również swoich sił w zawodzie dziennikarza. W Telewizji Republika wraz z Mironą Hołdą prowadzi program "Hity w sieci". Jest to satyryczne podsumowanie politycznych wydarzeń, które mają miejsce w naszym kraju. W sobotę 23 marca ukazał się najnowszy odcinek. Szafarowicz pochwalił się, że odkrył, kto sprawia Donaldowi Tuskowi najwięcej problemów w rządzeniu.

Oskar Szafarowicz dosadnie o Donaldzie Tusku

W sobotę 23 marca na kanale YouTube Telewizji Republika ukazał się najnowszy odcinek satyrycznego programu "Hity w sieci". Oskar Szafarowicz udostępnił jego fragment w czwartek 28 marca na X. Aspirujący polityk nazwał premiera Donalda Tuska "Słońcem Narodu". Sarkastycznie stwierdził, że ten rządzi w bardzo trudnych czasach, gdzie ktoś cały czas rzuca mu kłody pod nogi. Pochwalił się nawet, że wie kto.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

"Eureka! Odkryliśmy, kto sypie piach w tryby rządowi naszego 'Słońca Narodu' i jaki koronny zarzut jest stawiany prof. Glapińskiemu przez dociekliwe kasjerki! Załączam fragment najnowszego odcinka programu @Hitywsieci z zachętą, by obejrzeć całość" - napisał Oskar Szafarowicz na X.

trwa ładowanie posta...

Oskar Szafarowicz o Adamie Glapińskim

Oskar Szafarowicz w programie "Hity w sieci" sarkastycznie przyznał, że najwięcej problemów sprawia Donaldowi Tuskowi prezes NBP Adam Glapiński. Z satyrą w głowie powiedział, że ten niedobry profesor złośliwie mrozi gospodarkę, aby premier RP nie miał pieniędzy, które jeszcze rok temu znajdowały się w budżecie.

Hity w sieci | Konkrety Tuska! Mazurek miażdży cud Suchonia. Odlot Żukowskiej. Atak na Stanowskiego

Prowadzący program powiedzieli, że głównym zarzutem stawianym przez obóz rządzący Adamowi Glapińskiemu jest to, że drukuje pieniądze według złego wzoru. Puścili nawet fragment spotkania polityków różnych opcji w TV Republika, gdzie przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej o tym opowiada. Przypomnijmy, Koalicja 15 Października chce postawić Adama Glapińskiego przed Trybunałem Stanu.

Z narracji Szafarowicza i Hołdy jasno wynika, że drukowanie pieniędzy ze złym wzorem jest jedynym powodem, przez który Glapiński może trafić przed Trybunał Stanu. Rządzący zarzucają mu m.in. brak apolityczności, działanie na szkodę polskiej waluty, wykorzystywanie NBP do kampanii wyborczej na rzecz Prawa i Sprawiedliwości, a nawet złamanie konstytucji. Sprowadzanie więc wszystkiego do drukowania pieniędzy według złego wzoru jest dość niepoważne.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 45
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 62
Popatrz na Wille,zgłoś
wędruję przez miasto i wokół miasta .... pełno Willi Domów . Jedne w budowie , inne zamieszkane PLUS okazałe i Drogie auta zaparkowane przed Willami .... . Czyżby to były "wille plus ? " ....NIE - bo Pis nie ma aż tylu czyyyloynkow by Wille w każdym mieście , miasteczku i wsi mogły należeć do Nich ;-) ..... . Tak oto przez 8 lat rządów PISU PIS "WYKOŃCZYŁ" BOGATYCH i BIZNES .... tak mieli źle i bidowali że aż z tego ich Ubóstwa Wille i Suvy sobie pokupywali ;-))) ------------------------------------------------- ..."BIDA PANIE" .... MAMY JEDEN SUV I WILLĘ ...A GDYBY NIE BYŁO 500 PLUS MIELIBYŚMY 3 SUVY ..... NO I GDYBY NIE BYŁO 8 LAT PISU TO JUŻ DAWNO KUPILIBYŚMY SOBIE DRUGĄ WILLĘ W HIYSZPANII ..... . może teraz się nam uda - gdy znów najniższa pensja będzie podstawowym wynagrodzeniem i liczymy że Tunsk "cofnie wszystkie PLUSY socjalne" . My wiemy że "obłudę głosimy" mówiąc na każdym kroku że zwykli ludzie przez 500 plus nie pracują i piją .... . Mamy swe firmy i pracownicy nasi przychodzą do Pracy regularnie . No ale musimy "tak mòwić" bo po prostu NIE LUBIMY SIĘ DZIELIĆ KASĄ .... .
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gupik,zgłoś
Na siłę to takie nic pragnie zaistnieć i czepia się wielkich. Ot taki kozi bobek zgubiony gdzieś na łące. Szkoda tylko, że obniża poziom pojęcia student.
Odpowiedz
4Zgadzam się5Nie zgadzam się
7empest,zgłoś
Ktoś na siłę próbuje zrobić z niego jakąś ważną postać. Jego zdanie mam koło tyłu.
Odpowiedz
9Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 47