Oskar Szafarowicz wbił szpilkę Donaldowi Tuskowi na X

Oskar Szafarowicz poczuł prima aprilis. Wbił szpilkę Tuskowi

Źródło zdjęć: © Facebook - Oskar Szafarowicz, Instagram - Donald Tusk / Facebook, Instagram
Natalia Witulska,
01.04.2024 14:30

Działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości Oskar Szafarowicz postanowił świętować prima aprilis. W poniedziałek 1 kwietnia student prawa na UW udostępnił złośliwy wpis. Zaczepił w nim premiera Polski Donalda Tuska.

W poniedziałek 1 kwietnia wypada drugi dzień Wielkanocy. Tego samego dnia obchodzimy również prima aprilis. Obyczaj polega na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabieraniu znajomych oraz bliskich, a także konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Często w mediach pojawiają się nieprawdziwe informacje, aby sprawić, że na buziach ludzi pojawi się uśmiech.

Oskar Szafarowicz to aktywnie działający oraz udzielający się działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. Jest również kandydatem z listy tej partii na radnego Warszawy w wyborach samorządowych. Kandyduje w okręgu Praga-Południe. Aspirujący polityk znany jest z udostępniania ogromnej ilości wpisów w mediach społecznościowych. Na platformie X potrafi tworzyć nawet kilkanaście dziennie.

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim nie ukrywa, że nie przepada za Donaldem Tuskiem oraz rządami Koalicji 15 Października. W mediach społecznościowych regularnie przypomina, jak źle było, gdy stał na czele rządu w latach 2007-2014. Oskar Szafarowicz uważa, że Donald Tusk potrafi jedynie kłamać oraz wprowadzać opinię publiczną w błąd. Postanowił o tym przypomnieć również w poniedziałek 1 kwietnia przy okazji prima aprilis.

Oskar Szafarowicz i żarty z okazji prima aprilis

Oskar Szafarowiczmediach społecznościowych regularnie przypomina internautom, że Donald Tusk jest złem wcielonym. Nie powinno więc nikogo dziwić, że przy okazji prima aprilis młody student prawa po raz kolejny w jakiś sposób nawiąże do prezesa rady ministrów. Co bez wątpienia może zaskoczyć to fakt, że Szafarowicz zdecydował się na bardzo krótki wpis. Zazwyczaj wybiera opcję dokładnego opisywania tematu, do którego się odnosi. Tym razem zaskoczył.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Oskar Szafarowicz udostępnił zdjęcie Donalda Tuska. Wygląda jak okładka książki, którą miałby napisać premier. "Donald Tusk. Szczerze", taki nosiłaby tytuł. Działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości do opisu fotografii użył jedynie dwóch słów, czyli nazwy wesołego zwyczaju, który wypada 1 kwietnia. "Prima aprilis" - czytamy na profilu Szafarowicza na platformie X.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 85
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 259
  • emoji smutek - liczba głosów: 56
  • emoji złość - liczba głosów: 32
  • emoji kupka - liczba głosów: 458
emeryt,zgłoś
Oskar to jeszcze szczyn niech nie zabiera glosu
Odpowiedz
16Zgadzam się22Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Janek,zgłoś
Daleko zajdzie ,leje miód na serce Jarkowi.
Odpowiedz
14Zgadzam się13Nie zgadzam się
Kamka500,zgłoś
Niech weźmie się za naukę a politykę zostawi ludziom bardziej doświadczonym . Co on może wiedzieć o życiu , powstawaniu przemian w Polsce. Chyba tylko to co mu wpajają żądni nienawiści pisowcy.
Odpowiedz
25Zgadzam się33Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 359
Komentarze (359)
Powrót