Oryginalny pomysł tiktokera. Poleca wakacje tam, gdzie był atak terrorystyczny
Okres wakacyjny trwa. Oznacza to, że turyści z całego świata szukają miejsca, w którym chcieliby odpocząć. W Europie często pada na Hiszpanię, Chorwację bądź Grecję. Jeden z amerykańskich tiktokerów nagrał film, w którym podpowiada ludziom. Według niego warto postawić na państwo, gdzie dopiero co doszło do ataku terrorystycznego.
Wakacje oficjalnie trwają. Dzieciaki wyjeżdżają na obozy oraz kolonie, rodziny organizują wypady w miejsca, w których będą mogli odpocząć. Robią wszystko, aby jak najlepiej spędzić czas oraz mieć wiele wspomnień na całe życie. Bez wątpienia wybierają miejsca, które słyną z bezpieczeństwa. Oczywiście, aktualnie jest z tym trudniej. W Ukrainie trwa wojna, stosunki świata z Izraelem są napięte, a globalne ocieplenie sprawia, że wyjazd do Grecji może oznaczać ucieczki przed pożarami.
Podobne
- Poleciał na wycieczkę do Korei Północnej. Teraz pokazuje tajne materiały
- Sąsiad Polski na wojennej ścieżce z turystami. Nowe zasady dla podróżników
- Gen Z marzy o byciu influencerami. Z czym wiąże się ten zawód?
- Była na 16 koncertach Taylor Swift i narzeka. Angelika Mucha w ogniu krytyki
- Rekordowa liczba turystów. Włochy wprowadzają ograniczenia
Media społecznościowe słyną z tego, że raz na jakiś czas natrafi się na film, który mocno nas zszokuje. Bez wątpienia należy do nich jeden z materiałów, który stworzył mężczyzna o pseudonimie "manishs_". Opowiedział, gdzie według niego najlepiej udać się na wakacje. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego oraz zadziwiającego, gdyby nie fakt, że on postawiłby na kraj, w którym dopiero co doszło do ataku terrorystycznego.
HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL
Wakacje w państwie, gdzie był atak terrorystyczny? Tiktoker nie ma wątpliwości
Kilka dni temu tiktoker o pseudonimie "manishs_" udostępnił film. Stwierdził w nim, że jeśli chce się wyjechać na wakacje, najlepiej wybrać państwo, w którym dopiero co doszło do ataku terrorystycznego. Pomysł ten może dla wielu osób brzmieć dziwacznie, wręcz groteskowo. Mężczyzna podał jednak kilka argumentów, z którymi, mimo kontrowersyjnego spojrzenia, trudno się nie zgodzić.
Po pierwsze, tiktoker stwierdził, że bilety do kraju chwilę po tym, jak doszło do ataku terrorystycznego, byłyby niesamowicie tanie, a to zawsze jest kuszące dla podróżujących. Po drugie, ze względu na to, że większość osób omijałaby takie państwo, turyści spotkaliby jedynie lokalnych mieszkańców, co również brzmi fantastycznie. Po trzecie, bezpieczeństwo w kraju chwilę po ataku terrorystycznym byłoby na najwyższym możliwym poziomie. Wszystko po to, aby nie doszło do niego drugi raz.
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Julia Wieniawa - "Światłocienie" nudzą i bawią [RECENZJA]
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?