Nowy poziom dram na X. Porozmawiaj z hejterem
Aplikacja X (Twitter) wprowadziła nową funkcję. Od teraz można dzwonić do użytkowników portalu. Czy opcja wprowadzi zamęt do dram i dyskusji na X?
Większość mediów społecznościowych oferuje możliwość rozmowy telefonicznej. Instagram czy Facebook kiedyś służyły głównie do publikowania postów. Obecnie pełnią również funkcję komunikatorów. Społeczność X jest bardzo specyficzna. Bardzo łatwo wzburzyć użytkowników portalu. Czy funkcja połączeń audio i wideo sprawdzi się podczas dyskusji prowadzonych na aplikacji?
Podobne
- "Słucham rapu, więc nie jestem rasistą". Logika użytkownika X poraża
- Oskar Szafarowicz w natarciu. Działacz PiS atakuje "Julki z Twittera"
- Jelly Frucik zablokowany na TikToku. "Ryczę i jestem w rozsypce"
- 1000 zł dziennie za leżenie na plaży. Praca marzeń u Stanowskiego
- Najjjka włożyła kij w mrowisko. Wszystko przez jedno pytanie
Pojedynek na telefony w aplikacji X
25 października oczom użytkowników X ukazał się pewien komunikat. Aplikacja poinformowała internautów o nowej funkcji. Treść wiadomości: "Możesz już korzystać z połączeń audio i wideo" jasno wskazywała na poszerzenie zakresu możliwości X. Od teraz będziemy mieć szansę na rozmowę głosową lub wideo z innymi osobami korzystającymi z aplikacji. Jedyne, co trzeba zrobić, to wyrazić zgodę na odpowiednie dostępy np. do mikrofonu czy listy kontaktów.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
W aplikacji X można wykonać telefon nie tylko do znajomych. Funkcja ma również potencjał do zapoczątkowania nowego wymiaru dyskusji. Warunkiem jest jednak obustronna zgoda użytkowników. Ułatwiony dostęp do połączeń audio i wideo prawdopodobnie przyczyni się do awantur. Czy widmo połączenia telefonicznego powstrzyma hejterów przed szerzeniem nienawiści w internecie?
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- "Diabeł morski" straszył u wybrzeży Teneryfy. Ryba skończyła marnie
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek