v

Nowy poziom dram na X. Porozmawiaj z hejterem

Źródło zdjęć: © Canva, X
Oliwia Ruta,
26.10.2023 13:30

Aplikacja X (Twitter) wprowadziła nową funkcję. Od teraz można dzwonić do użytkowników portalu. Czy opcja wprowadzi zamęt do dram i dyskusji na X?

Większość mediów społecznościowych oferuje możliwość rozmowy telefonicznej. Instagram czy Facebook kiedyś służyły głównie do publikowania postów. Obecnie pełnią również funkcję komunikatorów. Społeczność X jest bardzo specyficzna. Bardzo łatwo wzburzyć użytkowników portalu. Czy funkcja połączeń audio i wideo sprawdzi się podczas dyskusji prowadzonych na aplikacji?

Pojedynek na telefony w aplikacji X

25 października oczom użytkowników X ukazał się pewien komunikat. Aplikacja poinformowała internautów o nowej funkcji. Treść wiadomości: "Możesz już korzystać z połączeń audio i wideo" jasno wskazywała na poszerzenie zakresu możliwości X. Od teraz będziemy mieć szansę na rozmowę głosową lub wideo z innymi osobami korzystającymi z aplikacji. Jedyne, co trzeba zrobić, to wyrazić zgodę na odpowiednie dostępy np. do mikrofonu czy listy kontaktów.

X wprowadza funkcję połączeń audio i wideo
X wprowadza funkcję połączeń audio i wideo (X)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

W aplikacji X można wykonać telefon nie tylko do znajomych. Funkcja ma również potencjał do zapoczątkowania nowego wymiaru dyskusji. Warunkiem jest jednak obustronna zgoda użytkowników. Ułatwiony dostęp do połączeń audio i wideo prawdopodobnie przyczyni się do awantur. Czy widmo połączenia telefonicznego powstrzyma hejterów przed szerzeniem nienawiści w internecie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2