Insekty dostały angaż

Sceny rodem z "50 twarzy Greya". Insekty dostały angaż

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
02.11.2023 09:24

Na TikToku pojawił się profil z osobliwym kontentem. Ukrainka tworzy scenki za pomocą martwych owadów. Jak spisują się mali aktorzy w roli aktorów erotycznych?

TikTok to aplikacja, którą obecnie praktycznie każdy posiada na swoim telefonie. Głupkowate filmiki relaksują umysł po intensywnym dniu w pracy, uczelni lub szkole. Do tej pory śmieszne nagrania opierały się na wybrykach dzieci lub zwierząt. Tiktokowa twórczyni posunęła się jednak o krok dalej i zaczęli inscenizować epizody owadami. Najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, że insekty, które wcielają się w role aktorów, są martwe. Poznajcie twórczość Mimimimzy.

Insekty dostały angaż

Mimimimzy to ukraińska twórczyni miniaturowych budowli. Swoją pasję przerodziła w inne niecodzienne hobby. Od dłuższego czasu tiktokerka nagrywa filmiki, w których główne role odgrywają martwe owady.

trwa ładowanie posta...

W ten sposób powstał balet "Jezioro musze". Autorka zadbała o najmniejsze detale. Każda z much miała białą spódniczkę. W rolę złoczyńcy wcielił się nieżywy pająk. Mimimimzy pamiętała również o widowni, która składała się z innych owadów. Wśród nich był ogromny szerszeń, ćma, stonka i inne muchy. Niektórzy z widzów mieli przy sobie miniaturowe bukiety kwiatów, które wrzucili na scenę pod koniec spektaklu.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Osobliwy balet był tylko przedsmakiem do prawdziwej kontrowersji. Tiktokerka zaaranżowała również scenkę rodem z filmu "50 twarzy Greya". Na nagraniu można zobaczyć sytuację, w której pająk przychodzi do sypialni muchy. Owad jest przykuty kajdankami, a przed nim leży miniaturowy zestaw dominatora. Epizod ma miejsce w domu stworzonym przez Mimimimzy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0