Sceny rodem z "50 twarzy Greya". Insekty dostały angaż
Na TikToku pojawił się profil z osobliwym kontentem. Ukrainka tworzy scenki za pomocą martwych owadów. Jak spisują się mali aktorzy w roli aktorów erotycznych?
TikTok to aplikacja, którą obecnie praktycznie każdy posiada na swoim telefonie. Głupkowate filmiki relaksują umysł po intensywnym dniu w pracy, uczelni lub szkole. Do tej pory śmieszne nagrania opierały się na wybrykach dzieci lub zwierząt. Tiktokowa twórczyni posunęła się jednak o krok dalej i zaczęli inscenizować epizody owadami. Najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, że insekty, które wcielają się w role aktorów, są martwe. Poznajcie twórczość Mimimimzy.
Podobne
- Gypsy-Rose Blanchard odpowiada na internetowe ataki. Jest grubo
- Gen Z marzy o byciu influencerami. Z czym wiąże się ten zawód?
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- Oliver Tree został czarodziejem-gnomem. Kolaboruje z Crawlym
- AI tworzy państwa jako postacie z Disneya. Polska to jakiś żart
Insekty dostały angaż
Mimimimzy to ukraińska twórczyni miniaturowych budowli. Swoją pasję przerodziła w inne niecodzienne hobby. Od dłuższego czasu tiktokerka nagrywa filmiki, w których główne role odgrywają martwe owady.
W ten sposób powstał balet "Jezioro musze". Autorka zadbała o najmniejsze detale. Każda z much miała białą spódniczkę. W rolę złoczyńcy wcielił się nieżywy pająk. Mimimimzy pamiętała również o widowni, która składała się z innych owadów. Wśród nich był ogromny szerszeń, ćma, stonka i inne muchy. Niektórzy z widzów mieli przy sobie miniaturowe bukiety kwiatów, które wrzucili na scenę pod koniec spektaklu.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Osobliwy balet był tylko przedsmakiem do prawdziwej kontrowersji. Tiktokerka zaaranżowała również scenkę rodem z filmu "50 twarzy Greya". Na nagraniu można zobaczyć sytuację, w której pająk przychodzi do sypialni muchy. Owad jest przykuty kajdankami, a przed nim leży miniaturowy zestaw dominatora. Epizod ma miejsce w domu stworzonym przez Mimimimzy.
W temacie tiktok
- Byłam na festiwalu dla pokolenia TikToka? TOP 5 koncertów Great September 2025
- Tak polska marka potraktowała klientkę. "Polecamy kupować w regularnej cenie"
- Kelnerka nazwała parę influencerów matką i synem. "Absolutnie niedopuszczalne zachowanie"
- W Tesli artysty znaleziono ciało. D4vd w listopadzie miał wystąpić w Polsce
Popularne
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Bilety na Arianę Grande będą ABSURDALNIE DROGIE. Jak zdobyć wejściówki na koncert w Londynie?
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"