Najjjka napisała, jaki jest powód rozwodów

Jaki jest powód rozwodów? Najjjka przychodzi z odpowiedzią

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
16.04.2024 17:45

Wydawać się może, że powodów, przez które ludzie decydują się na rozwód, jest naprawdę wiele. Natalia Ruś "Najjjka" odkryła, jaki jest ten jedyny - prawdziwy. Katofinfluencerka na platformie X pouczyła innych, dlaczego ludzie się rozstają.

Żyjemy w czasach, w których ludzie coraz częściej decydują się na rozwód. Powody są naprawdę różne. Czasem para po prostu się nie dogaduje, uczucie znika, a czasem chodzi o poważniejsze rzeczy - przemoc domową, zdrady czy oszustwa. Sprawę licznych rozstań w latach 20. XXI w. skomentowała katoinfluencerka Najjjka.

Natalia Ruś, znana w internecie jako "Najjjka", jest katoinfluencerką, youtuberką oraz tiktokerką. Jest osobą skrajnie prawicową i uważa, że ludzie powinni żyć według konserwatywnych zasad. Otwarcie sprzeciwia się aborcji, in vitro czy legalizacji związków jednopłciowych. W czasie pandemii Covid-19 nie popierała lockdownu i nie nosiła maseczek w miejscach publicznych. W mediach społecznościowych często wspiera poglądy Konfederacji. Kilkukrotnie broniła Grzegorza Brauna, jednego z jej najbardziej kontrowersyjnych przedstawicieli.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka Ruś o tym, dlaczego ludzie się rozwodzą

Najjjka otwarcie sprzeciwia się rozwodom. W jednym z udostępnionych filmów na TikToku powiedziała, że nigdy na takowy by się nie zgodziła. Według influencerki ślub to przysięga miłości przed Bogiem i nic nie jest w stanie jej rozerwać oraz zakończyć. W komentarzach internauci pisali jej, że sytuacje życiowe są różne. Natalia jednak obstawała przy swoim i wchodziła z obserwatorami w dyskusję.

W poniedziałek 15 kwietnia jeden z użytkowników platformy X napisał, że "każdy się teraz rozwodzi". Wpis postanowiła skomentować Najjjka. Influencerka stwierdziła, że problem tkwi w tym, jakie podejście do życia mają aktualnie ludzie. Napisała: "Oni zatracili się w miłości światowej, dlatego się rozwodzą. Prawdziwa miłość budowana na skale (Bogu) przetrwa wszystko, bo człowiek u podstawy ma przykazania, a nie własną moralność".

Najjjka o tym, dlaczego ludzie się rozwodzą
Najjjka o tym, dlaczego ludzie się rozwodzą (Najjjka , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Romi,zgłoś
Masz zdanie odrębne, i na dodatek jest ono w mniejszości (czytaj w odosobnieniu). Jeśli uważasz że posiadasz tak wielka wiedze że możesz oceniać innych to żyj w takiej nieświadomości i zabobonie.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
DODO,zgłoś
Jak zapłacisz, to biskup stwierdzi, że małżeństwa nigdy nie było a żona zostanie panną z dziećmi.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Paladyn,zgłoś
Narody o dzietności poniżej 2.1 wyginą. Polacy mają wpółczynnik 1.2. Porzućcie hedonizm i weźcie się za zakładanie dużych rodzin, bo to nie klimat jest zagrożeniem dla ludzkości, ale wasza bierność i egoizm.
Odpowiedz
5Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11