x

Siostra Lil Masti w ciąży? Pokazała brzuch na TikToku

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
23.05.2024 16:00

Ada Bogusz, w internecie znana jako "Słodka Ada", podzieliła się z obserwatorami szokującą informacją. Youtuberka zdradziła, że spodziewa się dziecka. W mediach społecznościowych pochwaliła się dość sporym brzuchem. Czy siostra Lil Masti zdradzi, kiedy przyjdzie na świat jej pociecha?

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej mamy. Kobiety przeżywają go bardzo różnie. Ich samopoczucie zależy od fazy, indywidualnych uwarunkowań oraz wielu innych czynników. Gdy osoby medialne spodziewają się dziecka, zazwyczaj zależy im, aby przez pierwsze miesiące przeżywać ciążę w cieniu prywatności. Większość nie podaje również szczegółowych danych dotyczących rozwoju dziecka czy dokładnej daty porodu. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo.

Słodka Ada spodziewa się dziecka?

Ada Bogusz, działająca pod pseudonimem "Słodka Ada", to popularna youtuberka. Influencerka tworzy treści o tematyce lifestyle'owej. Na jej kanale najczęściej pojawiają się filmiki z praktycznymi poradami, przedstawiające jej rutynę oraz vlogi. Ada to siostra Anieli Bogusz obecnie znanej jako "Lil Masti".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JESTEM W CIĄŻY! 👶

Influencerka postanowiła podzielić się z fanami wspaniałą wiadomością. Za pomocą mediów społecznościowych wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Ponadto nagrała filmik, w którym zdradza nieco więcej o ciąży. Ada utrzymuje, że nie chce podawać dokładnej daty narodzin pociechy, aby zachować prywatność i bezpieczeństwo.

Co wiemy na temat ciąży Słodkiej Ady?

Słodka Ada opublikowała filmik na YouTube, w którym uchyla rąbka tajemnicy na temat dziecka. Już na wstępie influencerka zaznacza, że nie będzie tutaj wyjawiać zbyt dużo szczegółów, natomiast czuła, że oficjalna wiadomość o ciąży w internecie była jej powinnością.

trwa ładowanie posta...

Youtuberka zapewnia, że pociecha jest zdrowa i mimo trudności w zajściu w ciążę, wszystko przebiega prawidłowo. Dodatkowo opowiada, że pierwszy trymestr był dla niej bardzo uciążliwy: "Nie miałam siły na nic. Leżałam cały czas w łóżku. Podróż do łazienki była dla mnie ogromnym wyzwaniem". Dowiadujemy się również, że Ada nie zamierza zmienić tematyki kanału na parentingowy, natomiast nie ukrywa, że na pewno będą pojawiać się filmiki związane z dzieckiem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1