Maja Staśko została zaatakowana przez przyjaciela Kamerzysty

Maja Staśko zaatakowana. Przyjaciel Kamerzysty w natarciu

Źródło zdjęć: © Niemiec / AKPA
Weronika Paliczka,
27.03.2024 10:30

Dyskusja w sprawie walki Kamerzysty w Prime MMA trwa. Przeciwnicy starcia podkreślają, że influencer był sądownie karany za swoje czyny, w tym przemoc fizyczną. Jedną z osób, która zwróciła się z zapytaniem do prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego jest Maja Staśko. Teraz aktywistka została ofiarą ataku werbalnego ze strony Dredziastego Dreda.

Prime MMA ponownie zaskoczył wiele osób. Niestety niespodzianka nie należy do tych przyjemnych. Włodarze federacji freak fightowej ogłosili, że na gali Zadyma 2.0 zawalczy Łukasz Wawrzyniak "Kamerzysta", patoinfluencer skazany za pobicie oraz przemoc wobec osoby z niepełnosprawnością umysłową. Interwencję w sprawie podjęła Maja Staśko, która zwróciła się do prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Nie dla walki Kamerzysty

W odpowiedzi na zapytanie Mai Staśko prezydent Gorzowa napisał: "Poniżanie ludzi jest działalnością niegodną. Niegodne jest również promowanie osób, które dopuszczają się takich zachowań. Po otrzymanym sygnale, moją jednoznaczną opinię w tej sprawie, przedstawię zarządowi spółki, nadzorującej pracę Areny Gorzów, po to, by została ona przekazana organizatorowi gali. Poproszę też zarząd spółki o ustalenie stanu faktycznego, dotyczącego organizacji gali i jej uczestników, co pozwoli na podjęcie ewentualnych decyzji. Z poważaniem, Jacek Wójcicki, Prezydent Gorzowa."

Głos w sprawie zabrały także władze Areny Gorzów, które w oświadczeniu prasowym przekazały: - Po konsultacjach z działem prawnym wysłaliśmy pismo do organizatora gali Prime MMA z prośbą o wycofanie "Kamerzysty" z uczestnictwa w imprezie. Nie chodzi tutaj o dyskryminację, bo każda osoba zasługuje na drugą szansę. Jednak są pewne skandaliczne zachowania, których nie chcemy wspierać jako spółka miejska podlegająca pod Urząd Miasta Gorzowa. Jeżeli federacja nie wycofa tej osoby, to nie podpiszemy umowy. Organizator gali, na ten moment ma tylko rezerwację Areny Gorzów, na sobotę 13 kwietnia, nie doszło jeszcze do podpisania umowy cywilno-prawnej na organizację tego wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Maja Staśko zaatakowana przez zawodnika Prime MMA

Działania Mai Staśko nie każdemu się podobają. W niewybredny sposób do aktywistki zwrócił się zawodnik Prime MMA oraz kolega Kamerzysty Dredziasty Dred. Mężczyzna wyzwał Staśko od "s*k". Zawodnik stwierdził, że aktywistka chce zrobić komuś na złość, podczas gdy sama "zgrywa obrończynię żeńskiej płci". Dred powiedział, że Staśko z premedytacją utrudnia życie Kamerzyście. Na koniec zawodnik zasugerował, że działaczka powinna znaleźć sobie faceta, bo dzięki temu przestanie się interesować życiem innych.

Maja Staśko zapewniła, że zapis Instastory Dredziastego Dreda został już zabezpieczony u jej prawników, a sprawa nie skończy się tylko wpisem na X. Jedna z komentujących zauważyła, że większość zarzutów zawodników freak fightów opiera się na kwestiach seksualnych. Kobieta zasugerowała, że być może stoi za tym poważna trauma, którą należałoby przepracować na terapii, a nie dawać jej ujść w internecie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Twój nick,zgłoś
Kto z kim się zadaje, takim się staje. Weszła w te bagno dla pieniędzy, niech się nie dziwi że się ubłociła
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Leokwas,zgłoś
Ja bym chętnie zobaczył jak ona sobie radzi z czarną mambą. A najlepiej z trzema na raz.
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się
Pipi,zgłoś
Facet z kompleksami, czy co?
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4