Julia Żugaj pali papierosy?

Julia Żugaj pali? Oburzenie w mediach społecznościowych

Źródło zdjęć: © Instagram - Julia Żugaj / Instagram
Natalia Witulska,
07.07.2024 17:30

Polskie media społecznościowe zapłonęły. Wszystko przez filmy z Open'era, które pojawiają się na TikToku. Widać na nich jedną z najpopularniejszych influencerek, czyli Julię Żugaj. Widzowie spekulują, czy aspirująca piosenkarka pali papierosy bądź jednorazówki. Sytuacja zakrawa o skandal.

Julia Żugaj to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Największą sławę zyskała dzięki udziałowi w drugiej edycji projektu Stuarta B., czyli Teamu X. Wraz z innymi uczestnikami nagrywała codzienne materiały przeznaczone dla młodszej widowni. Nagrywali piosenki, mieli własny merch oraz kosmetyki. Team X był jedną z najbardziej rozpoznawalną ekipą w mediach społecznościowych. Po zakończeniu projekty każdy influencer poszedł w swoją stronę. Julia Żugaj również.

Trzeba przyznać, że Julia Żugaj świetnie wykorzystała sławę, którą otrzymała dzięki udziałowi w Teamie X. Dziewczyna bardzo dobrze prowadzi swoją karierę. Ma na swoim koncie dwie płyty, organizuje obozy dla widzów, koncertuje po całej Polsce. Na wydarzenia z jej udziałem przychodzi ogromna ilość dzieciaków. Trzeba również przyznać, że Julia Żugaj ma jeden z największych fandomów w kraju. Żugajki, ponieważ tak się nazywają jej widzowie, traktują ją jak największy autorytet. Teraz wszystko może się zmienić.

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Kontrowersje wokół Julii Żugaj. Chodzi o papierosy

Julia Żugaj tworzy materiały dla dzieci, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Wielokrotnie odwoływała się do tego, że jej widownia jest bardzo młoda. Właśnie dlatego uważa na to, co udostępnia w mediach społecznościowych. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że istnieją influencerzy, których lubi, ale nigdy nie nagrałaby z nimi filmu, aby nie pokazywać dzieciakom złych oraz kontrowersyjnych wzorców. Wiele osób zawsze chwaliło takie podejście Julii do pracy.

W środę 3 lipca rozpoczął się jeden z największych festiwali w Polsce, czyli Open'er. Na wydarzeniu co roku pojawia się wielu celebrytów, gwiazd, a także influencerów. Na tegorocznej edycji zauważono Julię Żugaj w towarzystwie jej narzeczonego Maćka. Nie byłoby w tym nic dziwnego oraz nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że widzowie zauważyli, że influencerka trzyma w ręce papierosa lub jednorazówkę. W mediach społecznościowych ruszyła fala komentarzy.

trwa ładowanie posta...

Wiele osób podkreśla, że Julia Żugaj zachowuje się jak hipokrytka. Podkreśla, że chce być wzorem dla dzieci, pokazywać im dobre oraz odpowiedzialne zachowania, a na festiwalu muzycznym w peruce pali jednorazówkę. Wiadomo, że jest to bardzo niezdrowy nawyk, którego należy unikać. Z drugiej strony wiele osób zauważa, że jest to dorosła kobieta, więc nie robi nikomu krzywy. Sporo internautów uważa, że powinna po prostu przyznać, że pali, a nie robić to w tajemnicy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2