Julia Żugaj broni Żugajek

Julia Żugaj z apelem do starszych widzów: "Dzieciaki też wyrażają siebie"

Źródło zdjęć: © vibez.pl / Julia Żugaj - Instagram
Maja Kozłowska,
19.04.2023 18:58

Julia Żugaj z RiGCZem. Influencerka poprosiła swoich widzów, aby byli bardziej wyrozumiali dla dzieci w internecie.

Julia Żugaj ma na koncie kilka viralowych wtop, ale nieumiejętność krojenia marchewki nie jest przecież końcem świata. Influencerka nie przestaje święcić triumfów. TikTok mógł zabrać jej weryfikację, ale nikt nie odbierze jej wyprzedania letnich obozów w 35 minut.

Julia zamiast świętować sukcesy postanowiła jednak publicznie zabrać głos w dość istotnej sprawie, która szczególnie dotyczy jej młodszych widzów. Na InstaStoreis wstawiła apel kierowany do starszych fanów. Influencerka prosi o wyrozumiałość dla Żugajek.

"Mam taki apel: dajmy dzieciom być dziećmi"

- Starsze osoby, które się udzielają w internecie, zaczęły zwracać uwagę na komentarze moich widzów, które wyrażają wsparcie. Piszą, że są ze mnie dumni, nawet jak zrobię coś, co niekoniecznie jest duże. Nie rozumiem, dlaczego jest taka nagonka na to - mówi Julia Żugaj.

- Te dzieciaczki uczą się przez to wsparcia, empatii. To są naprawdę miłe komentarze i uważam, że lepiej prowadzić fandom w tę stronę, niż żeby miały negatywnie komentować poczynania innych. Myślę, że to jest dobry nawyk - dodaje influencerka.

Julia Żugaj z apelem do swoich fanów
Julia Żugaj z apelem do swoich fanów (vibez.pl , Julia Żugaj - Instagram)

Influencerka dodaje, że jako młodzi dorośli powinniśmy dojrzeć i zrozumieć, że nawet małe dzieci posiadają telefony i wyrażają siebie w internecie.

- Chciałabym zaapelować, żeby dać im przestrzeń do robienia tego, nie wyśmiewać ich, nie tworzyć im stresu i problemów. [...] Łatwo ocenić zachowania dzieci będąc dorosłym, ale pamiętajmy, jak sami byliśmy dziećmi - podsumowała influencerka.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1408
  • emoji ogień - liczba głosów: 63
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 1975
Arianators,zgłoś
1. Julia ewidentne nie widzi tego, jak żugaiki traktujg osoby z innych fandomów, i nie wie, że poza zasięgiem jej wzroku dzieją się różne rzeczy. My jako inne community się mścimy za wyzywanie nas z powodu ze nie jesteśmy żugajkami. 2. Julia niby mówiła, ze chce nauczyć swój fandom dobrego zachowania, a ja mam wrażenie, że ona widzi to co robią żugajki, tylko boi sie, ze jak zwróci im uwagę, aby sie tak nie zachowywały, to straci trochę tych żugajek, co oznacza mniej pieniędzy na koncie. 3. Rozumiem, ze wspieranie kogoś bardzo ważne i bardzo dobre, ale jak osoby z poza żugajek nie wspierają Żugaj, to juz jest: „A czemu nie wspierasz Julci!?" Podsumowujqc: Nikt nie zasługuje na hejt, ale każdy może zostać skrytykowany, więc trzeba sie na to przygotować, jeśli udostępnia się coś w internecie. A poza tym 6-10 letnie dzieci nie powinny mieć kont na apkach typu TikTok (kont w tym sensie że tam nagrywać).
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Maja,zgłoś
Julka Żugaj jest najlepsza wszyscy ją kochamy
Odpowiedz
0Zgadzam się6Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)