Influencerki stanęły w obronie Najjjki

Influencerki bronią Najjjkę. Niespodziewane zmiany w internetowym uniwersum

Źródło zdjęć: © Instagram: najjjka / Instagram: najjjka
Weronika Paliczka,
05.02.2024 15:45

Marianna Schreiber i Maja Staśko wsparły Najjjkę. Powodem jest obrzydliwe zachowanie Nitro.

Nitro, znany jako Sergiusz Górski, po raz kolejny udowodnił, że nie interesują go granice innych osób. Youtuber skomentował wpis Natalii Ruś "Najjjki", która odniosła się do zarzutów, że mówi wyłącznie o stosunkach płciowych. Nitro udostępnił zdjęcie swojego przyrodzenia z prośbą o "ocenę żołnierza". Choć wpis już zniknął, pozostał niesmak. Sprawę skomentowały znane influencerki.

trwa ładowanie posta...

Marianna Schreiber broni Najjjkę

Do zdarzenia odniosła się Marianna Schreiber, żołnierka, freak fighterka, modelka i zwolenniczka Prawa i Sprawiedliwości. Schreiber napisała na X: "Wiecie o tym, że to co robi Najjjka w internecie nie do końca do mnie trafia. Natomiast to co zrobił TheNitrozyniak nie świadczy źle o Natalii, tylko tragicznie o… No właśnie o czym? O jego poczuciu humoru, o jego atencyjności - poluje na lajki w najbardziej prostacki sposób, o kulturze osobistej i wcale bym się nie zdziwiła, że także o kompleksach. Nitro nie idź tą drogą. Jak podoba Ci się Najka to zagadaj do Niej w normalny sposób, jak przystało na dorosłego? Faceta a nie sil się na zaloty incela."

trwa ładowanie posta...

Wpis skomentował sam Nitro, obiecując poprawę: "Dziękuje za tak cenną lekcję! To już się więcej nie powtórzy, przepraszam uroczyście i życzę miłej niedzieli. S." W komentarzach wywiązała się dyskusja między Najjjką a Marianną. Katolicka influencerka zarzuca modelce przedstawianie wiary nie takiej, jaka jest w rzeczywistości.

Komentarz Najjjki nie spodobał się Mariannie Schreiber, która nazwała ją "jednoosobową sektą opętaną s*ksem". Najjjka w odpowiedzi zacytowała Pismo Święte, a dyskusja zaciekle toczyła się dalej.

trwa ładowanie posta...

Maja Staśko komentuje sprawę Najjjki

W sprawę zdjęcia przyrodzenia Nitro zaangażowała się także Maja Staśko. Aktywistka przypomniała, gdzie należy szukać pomocy w takich sytuacjach. Staśko napisała: "Przemoc seksualna jest nie do zaakceptowania. Mizogini w sieci na masową skalę codziennie przekraczają granice intymności i bezpieczeństwa kobiet. To, co ostatnio spotyka tę dziewczynę, jest niedopuszczalne. Ci ludzie powinni za to odpowiedzieć."

W dalszej części Maja Staśko tłumaczy chęć pomocy Najjjce: "Nikt nie zasługuje na przemoc - także jeśli sam lub sama krzywdziła, poniżała inne dziewczyny czy stygmatyzowała ze względu na seksualność. Nie ma ofiar 'idealnych'. Każda osoba zasługuje na ochronę, gdy ktoś przekracza jej granice".

Maja Staśko wprost określa zachowanie Nitro mianem przemocy. "W sytuacji przemocy zawsze możecie zwrócić się po pomoc - Feminoteka czy Centrum Praw Kobiet mają telefony zaufania. Można także do nich napisać. Nie jesteście same, zasługujecie na wsparcie i ochronę". Nitro, wysyłając zdjęcie przyrodzenia, dopuścił się molestowania Najjjki. Każde nagie zdjęcie udostępnione bez zgody drugiej osoby jest przekraczaniem granic, a więc molestowaniem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Jacky,zgłoś
Czy to jeszcze dzieci czy dzisiejszy poziom relacji, dyskusji , dialogu czy publicystyki w mediach jest tak niski?! Jak patrzę jak spędzają czas na pisaniu bzdur ludzie wymienieni w tym artykule to myślę sobie, że dobrze chociaż, że appki poprawiają ich błędy ortograficzne bo wtedy tego nie dało by się czytać już w ogóle. Poziom żenady jest tak niski, że aż nie wierzę, że oni aspirują do pisania komukolwiek czegokolwiek.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
ha ha,zgłoś
Żołnierka? O takich w swoich oddziałach to ruskie mówią żony frontowe. :)
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
jaki zolnierz p odwudniowym szkoleniu, bez szydzenia prosze i obrazania zolnierzy
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5