Nitro krytykuje wygląd Young Leosi

Nitro uderza w Young Leosię. "Antykobiecość w kobiecie"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,18.10.2023 12:15

Bogini, królowa - tak wielu fanów, głównie z męskiego grona, określa Young Leosię. Tej opinii nie podziela Nitrozyniak, który ostro ocenił wygląd raperki.

Różowe włosy, liczne trashowe dziaby i kolczyki to znaki rozpoznawcze Young Leosi. Wielu jej fanów - żartobliwie lub na poważnie - nazywa raperkę królową, a nawet boginią. Zupełnie inne zdanie na temat Młodej Leokadii ma Sergiusz Górski "Nitrozyniak".

Nitro ostro skrytykował wygląd Young Leosi

Nitrozyniak przy okazji przeglądania tiktoków wypowiedział się na temat wyglądu Young Leosi w jednym ze swoich streamów - zauważa GlamRap.

- To jest antykobiecość, k***a, w kobiecie. W k***ę nie rozumiem, jak ona się może komuś podobać tak nieironicznie. Jedną rzeczą jest, że możesz stwierdzić, że jest k***a ładną dziewczyną, ale stawiać ją k***a powyżej, jakby wiesz, że to najładniejsza kobieta w kraju to dla mnie jest to dziwne - ocenił Nitro.

trwa ładowanie posta...

Przy okazji warto wspomnieć, że były youtuber za swoje kontrowersyjne wypowiedzi i zachowania spadł z rowerka. Obecnie streamuje na Kicku, a shoty z jego live'ów są wrzucane na YouTube przez mniejszych twórców. Jeden z nich Reziner SHOTY również został zbanowany na platformie.

Kanał Reziner SHOTY zbanowany na YouTube
Kanał Reziner SHOTY zbanowany na YouTube (YouTube)

Ciekawe, co na temat opinii Nitrozyniaka myśli Kacper Błoński, który rzekomo kręci z Young Leosią. Może obaj panowie powinni wyjaśnić sobie tę sprawę na Fame MMA?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0